Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak azért kerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak azért kerül mert többet érez irántam? Miért nem mer lépni, úgy érzem én megtettem felé az első lépést vagy esetleg még mit kérdezhetnék tőle?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kérlek segítsetek van egy fiú barátom akivel nagyon jó a kapcsolatom, az utobbi időben viszont észrevettem, hogy sokat néz de már nem ugy viszonyul hozzám fél vagy nem tudom tartja nagyon a távolságot. A legjobb barátnőmnek meséltem róla azt mondta bizonyára érez valami irántam és én is nagyon rajta lennék a témán, ha ott lenne az alkalom összejönnék vele. Rákérdeztem, hogy miért tartja a távolságot és, hogy miért lett más a barátságunk...kicsit lepirult és azt mondta hogy szerinte nincs semmi és témát váltott. Szerintetek mit tegyek?
2012. ápr. 1. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki...:) De nem biztos!

Hát próbálj meg te közeledni!

Értem ezt úgy, hogy mosolyogj, és azért is legyél mindig a közelében. Érj hozzá gyakran, és miközben vele vagy, küldj felé jeleket! Nézz a szemébe, és gondolj arra, hogy "tetszel"! :D Lehet, hogy észre fogja venni...

Direkt azért is borulj ki, ha egy másik lánnyal van, és tudasd vele, hogy igenis van esélye!

Bókolj neki, pl: "De jól nézel ki!", "Jó a hajad!", "Jó a pólód!", stb... Szerintem észre fogja venni.


Ezt úgy írtam, hogy azt hittem: tinik vagytok. :)

Milyen idősek vagytok?

2012. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk
2012. ápr. 1. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!