Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg felszínes és bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felszínes és bunkó vagyok?

Figyelt kérdés
A barátnőm fogyott egy pár kilót és szóvá tettem neki, hogy ne fogyjon többet, mert a melléből is láthatóan fogyott, ami engem zavar. Ezután megkaptam, hogy felszínes vagyok meg csak sértegetni tudom.

2017. jún. 8. 13:10
1 2
 1/17 Költőnő? ***** válasza:
91%
Sose állj egy nő és a kilói közé. Soha.
2017. jún. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem.
2017. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%
#1 Soha se állj egy férfi és a bankszámlája közé. Soha.
2017. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
Nem, engem is nagyon zavarna.
2017. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Valami kompromisszumot fel kell állítani nektek is, ha kell a vékony test, ez ezzel jár. Ha mellek meg nagy segg kell, akkor amellé 90%-ban el kell viselni a domború hasat, vaskos combokat.

Nagyon kevés nő van, aki vékony, de nagy csöcsökkel és nagy seggel rendelkezik. Oké, hogy ez az ideál, de genetikailag nem gyakori. És nem lehet irányíani, ki hova hízik, meg honnan fogy.

2017. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Költőnő? ***** válasza:
76%
#3 ebből hogy jött ez neked, istenem...
2017. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6%

#6 Istened? Csak mondtam egy hasonlóan nagy baromságot.

Írhattam volna bármit igazából, de ami a lényeg Költőnő!

Soha, de tényleg soha nem állj egy férfi és a motorja közé!

2017. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Költőnő? ***** válasza:
79%
Szerencsésebb lett volna, hiszen ezen az oldalon a hímek közül a 90% állandóan az anyagiakkal jön.
2017. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy fontosabb lenne az élet bármelyik másik aspektusánál, de nyilván lényeges egy minimális egzisztencia.

Ám legyen, megkövetlek.


Soha, de soha ne állj egy férfi és a hobbijai közé!

2017. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Költőnő? ***** válasza:
Így már deal ;)
2017. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!