Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen ritka facebookos...

Miért ilyen ritka facebookos ismerkedésnél az olyan lány, aki kedves, jófej, aranyos és még vonzó is egyben? Miért van olyan sok felszínes, bunkó, üresfejű csaj ott?

Figyelt kérdés
Olyan ritkán fogok ki rendes, jófej csajokat, akik még legalább átlagosan is néznek ki. Most is van egy ilyen csaj, annyira kívánom meg minden, de egyrészt távol él tőlem nagyon, másrészt, szerintem ő csak barátnak tart engem. De igazából nem is ez a lényeg, csak, sajnos elég sok rossz tapasztalatom van és ne is szeretek már nagyon ráírni ismeretlen csajokra, mert általában úgyis vagy kigúnyolnak, megírják, hogy ronda vagyok, vagy csak látom rajtuk, hogy egy senki vagyok a szemükben, nem vagyok az esetük és ez nekem nem hiányzik, mert így is mindig újra kell építenem az önbecsülésemet, önbizalmamat, mert a csajok folyton gúnyolódnak rajtam, főleg az orrom és kisfiús alkatom miatt. Meg az is fura, hgoy itt a környéken, ahol élek, mintha sokkal szemetebb csajok élnének, mint mondjuk az ország másik felén, ott valamiért több jófej csajt találtam már és nem is egy nézett ki jól ráadásul közülük, míg az itteni csajok hiába szépek, ha belül nem szimpatikusak a számomra, meg kis utálatosak, buták stb. Mert lányok, akármilyen hihetetlen, nekünk fiúknak jobban számít a jellemetek, mint a külsőtök, mert az önmagában kevés, csak valamiért a lányok folyton azt hiszik, hogy elég jól kinézniük és már minden fiú letérdel eléjük, de én nem ilyen fiú vagyok.

2013. máj. 17. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A Facebook nem társkereső. Nálam felejtős, aki így szeretne felszedni. Az ismerkedésnek ez a módja a legalja, de ez csak az én véleményem. :)
2013. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert nem ott kell ismerkedni
2013. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a Facebookon ismerkednék,én nem csodálkoznék.....
2013. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szoktam ismeretlen csajokat is leszólítgatni a városban, de nem igazán vevők a dologra, úgyhogy hanyagolom azt a módot, más meg nincs nekem, sajnos.
2013. máj. 17. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:

A felszínes pózolás legnépszerűbb helyszínén akarsz ismerkedni, és csodálkozol, hogy felszínes embereket találsz? Szerintem ezt gondold át még egyszer!


Másrészt javaslom, ne felszedni akarj csajokat, hanem ismerkedj, barátkozz. Ha nem nézel ki jól, akkor más utakat kell keresni. Márpedig ha mélyebb értékekkel akarsz hódítani, akkor ilyen felszínes próbálkozásokkal nem jutsz messzire.

2013. máj. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem nekem irtál. :D

Én pont ilyen vagyok. Ez itt a reklám helye :)

2013. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok.:)
2013. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!