Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit hitt a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit hitt a barátom, hogyan békítsem ki őket?

Figyelt kérdés

A barátommal nyaralni vagyunk jelenleg is. Egyik nap a szobánkba felhozta a haverját aki velünk jött erre a kiruccanásra meg még két másik haverja. Na szóval a párom haverja csak azért jött át a mi szobánkba,hogy kérjen tőlünk hosszabítót, mert nincs elég konektor és gépet,telefont is kéne tölteni. A para az volt,hogy kopogás nélkül jött be én pedig nem szàmítottam "idegenre" este 10 után a pàrom meg tudtam,hogy cigizni ment ki az épület elé. Csak melltartó és bugyi volt rajtam a párom haverján meg boxer. Gyors felöltöztem vagyis kezdtem öltözni addíg ő körülnézett a szobàban aztán poénkodni kezdett és elnézést kért majd gyors odajött hozzàm és durván meg tök hirtelen mefogta az arcomat és adott egy puszit. A barátom pont ekkor érf fel pechemre és úgy nézett ki mintha...mintha történt volna valami aztán közbe sehol semmi. Már felvoltam öltözve, nem is foglalkoztam a sráccal, annyira nem ismerem őt. A barátom felkente a falra a haverját aztán verekedni kezdtek, de nem is kérdezett semmit a barátom, rögtön neki esett. Sikerült közéjük állnom aztán elhadartam,hogy nem történt semmi! A párom végülis hitt nekem, de a haverjàval össze vesztek és elvonultak aztán valamit beszéltek, annyit hallottam,hogy ordibálnak egymàssal és én vagyok a téma, mondta a barátom,hogy mégegyszer ne érjen hozzàm stb Rosszul éreztem magam a történtek után és kabaré volt az egész. Két nap telt el, minden reggel együtt reggelizünk a barátom haverjaival, de most külön asztalhoz ülünk, nem szólnak egymàshoz, a barátom nagyon mogorva és rideg lett velük. Kérte tőlem,hogy ne foglalkozzak velük, a héten már nem csinálunk közös programot . Egész nap olyan volt mintha karót nyelt volna, és vacsinál is ilyen svéd asztal szerűségről kaptuk a kaját így egy asztalnál ültünk. A barátom meg a haverja végig szemmel verték egymàst. Most annyit mertem megjegyezni a szerelmemnek,hogy felejtsük el ami történt és béküljenek már ki, erre veszekedni kezdett velem és ajtó csapkodásig fajult a dolog. Haza szeretnék menni így már nem érzem jól magam itt. Most mindenki pikkel mindenkire, egész nap feszkó volt. Soha nem volt még ilyen a baràtom, nem szokott hisztizni. :(

Megoldás mi legyen? Hogyan békítsem ki őket? Miattam veszett össze a haverjával, de most rám is mérges lett :(


2017. jún. 8. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem miattad lett merges. Hanem azert mert szegeny egy primitiv amoba agyi szintjen all, ami remek taptalaj a masik primitv amobaval valo veszekedeshez.
2017. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

A barátod haverja volt a hülye, hogy egy alapból félreérthető helyzetben még nekiáll csókolgatni. Mikor megláttalak volna alsóneműben, azzal a lendülettel kértem volna elnézést és fordultam volna ki a szobából míg felöltözöl. Az is igaz, hogy nem mászkáltam volna boxerban.

30/f

2017. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A békítés nem a te dolgod.
2017. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátod haverja, nem a tiéd, miért kellene kibékíteni őket? Neked is meg a barátodnak is jobb lesz tőlük távol. Normális ember nem mászkál a saját szobáján kívül alsógatyában, és tud kopogni. Nem hiányzik nektek ilyen tapló "haver", később is csak gond lenne vele.
2017. jún. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom hasonló szituációban te is hasonlóan viselkednél. Ne foglalkozz semmivel, élvezd a nyaralást.
2017. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Béküljenek ki? És ezt mégis hogy gondoltad? A barátod haverja ott helyben megdugott volna, ha van rá lehetősége.


De én a helyedben tökön is rúgom, amiért

- nem tiszteli a barátját, és képes lenne akármire

- egyáltalán hogy jön ő ahhoz, hogy random hozzámérjen?

2017. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, nem a te dolgod, hogy kibékítsd őket. Próbálj nem belefolyni, hadd rendezzék le egymás között. Segítsd a barátodat, hogy feldolgozza az egészet, ne maradjon benne tüske vagy féltékenység. Később, ha már minden oké, én azért elbeszélgetnék vele arról, hogy miért ilyen durván reagált. Nekem legalábbis rossz képet fest az efféle agresszió.

Addig meg esetleg csináljatok csak ketten programokat, a haversrác meg maradjon otthon hokizni vagy csináljon, amit akar.

2017. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!