Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a hátam mögött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a hátam mögött drogozik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok egy pasival, akit szeretek de már nem bírom és nem tudom mit tegyek. Mikor összejöttem vele, nagyon züllött életet élt drogozott minden buliban, rengeteget ivott semmi más nem töltötte ki az életét. Én már a kapcsolat elején megmondtam neki hogy vagy leteszi a drogokat volt köztünk semmi nem lesz, akkor ő megígérte hogy mindent befejez miattam. Ezután volt egy-két alkalom amikor rajtakaptam hogy drogozott össze is vesztünk de szerettem és megbocsájtottam neki. Már egy pár éve nem volt gyanús jele annak hogy megint csinálná. Viszont egyik nap elmesélte az egyik ismerősöm, hogy mikor ő és a barátom elmentek együtt kocsmázni, akkor a barátom megkínálta őt droggal. Igaz ő nem fogadta el de a pasim elég rendesen csinálta, és ezt természetesen a barátom nem mondta nekem és most elgondolkodom azon hogy vajon hányszor csinálhatta meg ezt a hátam mögött annak ellenére hogy tudja hogy ez az egy dolog van amit nem bírok elviselni és szakítani is képes lennék miatta. Szeretem őt viszont ezt nem bírom tovább, és nem bírom elviselni a tudatot hogy hülyének vagyok nézve. Mit tehetnék?

2017. jún. 8. 01:57
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*vagy köztünk semmi nem lesz. Elnézést!
2017. jún. 8. 01:58
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Az első és legfontosabb szabály, amit ismerned kell az, hogy:


-senkit, soha, semmilyen körülmények között nem leszel képes megváltoztatni az akarta ellenére. A fejed tetejére állhatsz és körbe foroghatsz akkor sem, érzelmi zsarolással sem, konyhakéssel sem.


Ne álltasd ezzel magad.

2017. jún. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

A második szabály:


- Ha párodként fogadsz el valakit, soha ne azt lásd benne, amilyen ember lehet belőle, hanem azt, aki most éppen. Különben csak csalódás érhet.

2017. jún. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én csak jót akartam neki mivel láttam hogy hogyan hatnak rá ezek a szerek és teljesen más emberré válik, nem a jó értelemben...
2017. jún. 8. 02:05
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ezt rettenetesen fájdalmas végignézni, de nem a te felelősséged és nem is a te feladatod a megváltása. Nem is vagy rá képes, nem vagy isten.
2017. jún. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
És most mit tehetnék? Én nagyon szeretem őt mert van egy énje, ami nagyon jó és értékes. Viszont tőlem egész életemben távol álltak az ilyen dolgok és úgy érzem képtelen vagyok olyan emberrel együtt lenni akinek a drog az élete része főleg hogy, még hazudik is nekem mert úgy gondolom hogy eltitkolni az igazságot a hazugság egyik formája...
2017. jún. 8. 02:11
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szakemberhez fordul, vagy megválasz tőle.
2017. jún. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nem a gyülekezetből írok. Jó pár éven keresztül drog addikt voltam én is. A saját tapasztalataim ezek.

Általában nem a langyos, meleg húgyban való hosszútávú üldögélés szokott segíteni a függőnek, hanem egy olyan tarthatatlan helyzet fennállása, egy olyan mély személyes tragédia megélése, ami változásra kényszeríti az egyént.


A helyedben én komolyan elhatároznám magam és ultimátumot adnék neki. Amennyiben nem teljesíti, úgy soha többet nem néznék rá. Vagy meghal benne, vagy változik. Nincs más opció.

2017. jún. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nőj ki abból a tudatból, hogy jófiúvá tehetsz egy rosszfiút.
2017. jún. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Utazzatok el a Fülöp Szigetekre és mutasd be a pasidat Duterte elnöknek ;)
2017. jún. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!