Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szól manapság arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szól manapság arról a férfi-nő kapcsolat, hogy a férfinak akkor is azt kell mondani, hogy zöld az ég, ha amúgy kék?

Figyelt kérdés

Rengetegszer tapasztaltam ezt. Ha a nő nem tud semmit, akkor is őt el kell ismerni, tisztelni kell, és akkor is igazat kell neki adni, ha nincs igaza. Ha kitalál dolgokat alaptalanul, akkor is bólogatni kell, mintha valami őrült lenne, aki nem viseli el, hogy nem igaziak a hangok, amiket a fejében hall, azt kell mondani, hallod te is. Ha nem így viselkedsz, akkor érvelés helyett zokogást vagy agressziót kapsz egészen addig, míg igazat nem adsz.

Mire jó ez? Ezért is haldoklik a munkaerőpiac, mert a nők a munkahelyen is így viselkednek, és persze ott is így kell eljárni velük szemben, ahogy írtam, különben hímsovoniszta disznó vagy, és akár ki is rúghatnak. Ezzel a férfiak teljesítményét is visszaveszik, és a párkapcsolatok minősége is romlik.


2017. jún. 11. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell így eljárnod. Keress normális lányt. Furcsa, nekem sosem volt ilyen problémám. Ha nem volt igaza a barátnőmnek, akkor elmondtam.
2017. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mert úgy, ahogy a közlekedésben is, ha te nem rántod félre a kormányt is beléd jönnek, hiába te mentél a jó oldalon. Bár ezzel a problémát nem oldod meg, viszont lepasszoltad másnak. Kb azért, mert "megdögleni" mindenkinek derogál.

30/f

2017. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Senki nem mondta, hogy kötelező egy feminista hárpiával ismerkedned. Kerüld el az ilyeneket, és nem lesz gond. Szerencsére nincs sok. :)
2017. jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Cselezd ki, mondd azt, hogy piros.
2017. jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem feminizmus, ez pont az ellenkezője. Én nem szeretem, ha csak bólogatnak, meg "igen, szívem" megy. Az totális lenézés. Kb "igazad van, csak kussolj már".
2017. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lazy Lover ***** válasza:
15%
mert elférfiasodtak a nők ennyi
2017. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell ilyen kapcsolatban élni, és nem minden nő ilyen.
2017. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Mar bocsi, de ha vki azt mondana nekem , hogy azert van munkaerohiany mert szegeny ferfiakat, a kegyetlen nok kikeszitik, en se tudnek bologatni mint egy kutya, mert egyszeruen ez effektive f*@szsag. Ha vki logikusan ervel egy bizonyos dolog mellett vagy egy adott temaban mondjuk, nem nekem van igazam, be tudom ismerni. De a hulyeseget nem tudom elfogadni.
2017. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Te Maunika Showban dolgozol, man? :D Hol élsz? Normális munkahelyen ilyen véletlenül sem fordulhat elő. Meg kéne válogatni a társas kapcsolataidat alkotó embereket. Egy-két ilyen van, tény. De nem a többség.
2017. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Vezesd már le, ez munkahelyen hogy működik.
2017. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!