Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat találkozunk? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat találkozunk? Nekem még ez is kevés.

Figyelt kérdés
Átalában hétvégén 2 estét alszunk együtt és az azt követő napokat (tehát 2 napot) vagyunk együtt. Hétköznap maximum 1x találkozunk,akkor vagy pár órára vagy szintén közös alvásra. Nekem ez elég kevés,így egy év után, mivel mindketten a huszas éveinkben járunk, ő már közelít a harminchoz. Ezeken a napkon is van,hogy este 10-11kor találkozunk(pl.baráti program miatt), pedig egy településen élünk, nagyon közel egymáshoz. Mindketten dolgozunk, de ettől sokkal több idő is megoldható lenne. Szerintetek miért van ez?Azt mondja szeret és amikor együtt vagyunk én is úgy érzem, de szerintem nem itt kellene tartanunk. Én vagyok nagy igényű?

2017. jún. 12. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 20 vagyok, barátom 21. Mi is kb ennyit találkozunk (4 éves kapcsolat), nekünk elég. Ha van több időnk, gyakrabban futunk össze, de ez eleg változó. Én dolgozok, ő is dolgozik, mellette egyetemre jár.


Ha neked ez kevés, beszélj a pároddal erről.

2017. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi és két éve vagyunk együtt, huszas éveinkben, mi egyszer alszunk együtt hétvégén és egy estére találkozunk hétköznap valahol a városban. Nekem a mien egy kicsit kevés, de ami neked kevés az már nekem a bőven elég és a túl sok határa.
2017. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"pedig egy településen élünk" .. szerintem akkor ez igen is kevés.
2017. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kevés lenne ennyi, főleg ha egy településen laktok. De láthatod a többi válaszolón is, hogy nem mindenki érez így. Viszont a te kapcsolatodban ez teljesen irreleváns, hogy az internet túloldaláról idegenek hogyan látják az életet- ha neked ez kevés, cserébe van lehetőségetek többre, akkor mindenképp érdemes megbeszélni a pároddal.
2017. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

". Ezeken a napkon is van,hogy este 10-11kor találkozunk(pl.baráti program miatt)"


Magyarul megtud,és kb ennyi.

Ennyi neki elég is ebből a párkapcsolatosdiból.

Na,ezen gondolkozz kicsit,ezt a legjobb szándékkal írom :)

Az meg majdnem mindegy,mit mond,tudod a tettek.....

2017. jún. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!