Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak a páromnak? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a páromnak? Már nagyon felidegesített!

Figyelt kérdés
Ma kilövettem a fülem! Egy helixet kértem ami a fülcimba belső felében a porcba van szúrva. A párom nem tudott róla hogy lesz ilyenem csak úgy spontán történ egy piercing szalonban. Teljesen kiakadt hogy ez undoritó, gusztustalan, elcsúfitottam az arcom meg ehez hasonló kedvességek. Nem érti meg hogy ez az én testem. Hogyan magyarázzam el neki kedvesen normálisan hogy márpedig nekem nagyon tetszik és maradni is fog! Egyébként van orf pc-m meg köldök pc-m és tetoválásom is.

2017. jún. 13. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Alapból nem vágom.

Én még azt is megbeszélem a párommal hogy mit láttam a buszon, nem csak hogy ilyen dologra készülnék...

másik-mi köze hozzá? Neki kell téged nézegetni. Bár az is igaz-amit szintén a magam kapcsolatából tudok hozni, hogy páromnak mindenhogy tetszek, és mivel magamnak is kell hogy tetszek, nem igen szól bele semmibe.


Elmondja a véleményét, és kész. De igazából nálunk nincsenek ilyenek...még a hajam se festetem.


De ezt felnőtt emberek megbeszélik, nem így hisztiznek mint a páviánok :D

2017. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Nem hisztiznek, csak a párja hisztizik egyedül.


Szerintem semmi gond azzal, amit csináltál. Ha nem tetszik neki, akkor nem kötelező téged nézegetnie.

Igazad van, a te tested. Aki ezt nem éri meg, annak kár bármit mondani.

2017. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Majd megszokja.


Nehogy már mindenről be kelljen előre számolnunk egymásnak. Amíg nem hatórával később érkezünk, vagy épp nem a fél vesénket adjuk másnak, addig szerintem egyedül döntünk.


Én is le fogom vágatni a hajam a következő fizumból, mert sok, nehéz és meleg, és nem fogom senki engedélyét kérni.

2017. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ki van lőve az orrod, tetkód van, de egy fülbevalótól leszel csúf. Érdekes logika..
2017. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vidd el őt is és lövessétek ki az ő fülét is...

Amúgy nem hinném, hogy az a baja, hogy megcsináltattad, hanem inkább az, hogy nem vele együtt, vagy hogy nem kértél tőle "engedélyt".

Ha vannak testékszereid, és tetoválásod, akkor valószínűleg ismer annyira, hogy tudja, hogy csináltathatsz még a jövőben. (feltételes mód)

Evidens, nem kéne ebből hisztit csapnia. Ha mégis, akkor az nem onnan ered.

Ha ez egy komoly kapcsolat, akkor kéne lennie annyi észnek a fejében, hogy ha nem is tetszik neki, akkor se balhézik, hanem leültök és megbeszélitek (lsd. kompromisszumok).

A pasik hisztisek. A nők is. Mind a ketten tagadják és sok esetben egyáltalán nem a kiakasztó ok miatt hisztisek, hanem teljesen más dolog/dolgok miatt.

Szóval beszélj vele.

Ha meg még csak a kapcsolat elején vagytok, akkor egy ilyen dologból ilyet kapni... gondolj bele, mi lesz később?... ilyenkor kell átgondolni, hogy a kapcsolatban maradsz, vagy kilépsz.

2017. jún. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1,5 éve vagyok vele. Nagyon szeretem, de egyszerűen nem érti meg még mindig undorítónak tarja.. próbáltam elmondani most neki hogy ajak piercinget vagy szemöldök piercinget is csináltathattam volna de még sem csináltam mert tudom hogy azok tényleg nem tetszenének neki.. most basszus azért mert neki nem tetszik pont ez az egy darab élszerem vegyem ki??? Még pénzt is ajánlott érte, de nem érdekel az én testem az én döntéseim ha ennyire nem tud belenyugodni akkor az az ő problémája nem az enyém.. csak olyan nagyon rosszul esik hogy nem tetszik neki az amiért én oda vagyok.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2017. jún. 14. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!