Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves jóképű srácként még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves jóképű srácként még nem veszítettem el a szüzességem, és úgy érzem hiányzik már egy nő az életemből. Lelki támaszra lenne szükségem. Velem eggyidősökre vagyok kíváncsi. Nektek, hogy telik az aktív nemi életetek? Miben lesztek többek?

Figyelt kérdés
Imádom a lányokat de egyszerűen túlságosan tisztelem őket mintsem, hogy hazudjak nekik. Ezért vagyok szűz. De fáj :'( Kell már egy csaj. Rendben van ez így, vagy be tudtok avatni egy mai trükkbe, kortársaim? Ti hogy viselitek a 20 éveiteket? Milyen a sex? Milyen a szerelem?

#szex #egyedüllét #igaz szerelem #első csaj #20 évesen szűz #hiányoznak a csajok #milyen a sex #milyen párkapcsolatban lenni
2017. jún. 13. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szükséges hazudni ahhoz, hogy lefeküdj egy lánnyal.
2017. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy ilyen hazug társadalomban ne csodálkozz ha egyedül érzem magam igaz ember ként. Átkátok a népeken és látom, hogy mire megy ki a játék. Egy szempillantás alatt észreveszem ha valaki boldogtalan és úgy tesz mintha jól érezné magát. Ajánlom figyelmedbe az MGTOW nevű mozgalmat, mert magam is eggyet értek vele.
2017. jún. 13. 23:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Kamu!!!!!!!
2017. jún. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kamuszagú de a kérdésedre válaszolok. A szex az, ami éltet kb. (Jó persze csinálom a magam kis dolgát,de ha nincs szex akkor feszültség van). Nagyon jó a szex, imádom, habár már kinőttem az egyéjszakás kalandokat és úgy érzem megtaláltam aki miatt érdemes megváltozni, immár 7 hónapja szóval az is nagyon jó, közösen együtt mindent.


22/F

2017. jún. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen!
2021. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!