Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jóképű srácok veletek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű srácok veletek volt már olyan, hogy könyörgött nektek csaj? 23

Figyelt kérdés

Velem már volt párszor, kabé 4 csaj könyörgött meg sírt eddig nekem. Sajna egyikük sem hatott meg vagyis nem maradtam vagy jöttem össze velük de attól eltekintvé jól esett. Persze esett már meg velem is hogy könyörögtem egyetlen egyszer még amatőr koromba nekem bevállt de mikor megtudtam milyen a másik oldalon lenni hát soha többé nem fogok.

Most legutoljára azért sírtak nekem mert megbeszéltük előre hogy csak barátság/szex lesz de ő másképp akarta. Ilyenkor amúgy mind ugyan azt mondják, hogy csak egy utolsó esélyt kérnek, azt csinálhatok amit akarok lefeküdhetek mással is (az ő engedélye nélkül is megtehetem) csak ne hagyjam ott , meg egyéb irreális ígéretek. Miért jó ez nekik most komolyan? Én aztán nem könyörögnék magamnak. Persze lehet ideig óráig működik a dolog dehát az ilyennek nincs sok sansza, hogy később mégis változik a dolog. A másik érthetetlen amikor meg a csaj megcsalja a barátját mondjuk veled és utána komoly kapcsolatot akar. Ezekután mégis ki bízna meg benne? Érthetetlenek számomra a nők.


2017. ápr. 2. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fordult elő szerencsére de nem is engedem màsoknak hogy tùlzott ábràndokba essenek velem ami azt illeti még azokat is próbàlom hogy reálisan làssanak akik miatt élek hàt nem is voltam még kapcsolatba de majd vàltozik jelenleg meg tervezek
2017. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez most menőzés akar lenni burkoltan,hogy hűdefsza vagy?


Megkockáztatom,azért könyörögtek,mert esetleg szerettek???? bár,ahogy nézem,mind jobban jártak,hogy rád nem hat ez.

2017. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok különösebben jóképű, de előfordult már, hogy egy nő könyörgött, meg nagyon kapart.. egyébként rohadt kínos az ilyesmi, nem tudom, valaki hogy képes erre, hogy ennyire kellemetlen helyzetbe hozzon egy másik embert ezzel a szánalmas könyörgéssel.
2017. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

volt. nyilván növeli az egót az ilyen, de számomra sokkal inkább kínos.


amúgy hatalmas király vagy, azonban ha ezt itt a gyakorin kell kinyilvánítanod, neked is hiányzik valami az életedből...

2017. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rá büszke és nem is lehetek. Nem is tudok így beszélni róla mint a kérdező. Nem is egy esetben volt már, hogy kérleltek lányok az ismerkedésre, de kivétel nélkül sajnos mind olyan volt ami az ideálomtól nagyon messze állt. Ha csak kicsit tértek volna el akkor még adtam volna esélyt, mert mi van, ha megkedvelem és ez "feljavítja" annyira, hogy beleszeressek. De sajnos mind kritikusan eltért így húzni sem akartam az agyukat és szépen lezártam a dolgokat.

Többnyire a száz kiló feletti méretük volt a gond.

Ennek ellenére hozzátartozik a dologhoz, hogy sosem volt még senkim. Másoknak nem nagyon kellek. Ez talán egy, két itteni kárörvendő lánynak örömet okozhat.

2017. ápr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlackSword ***** válasza:

Nem...

Ad 1: nem hitegetek senkit esélytelenül


Ad 2: nem etetem az egomat más kárára...

2017. ápr. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hagyom, hogy bárki megalázkodjon előttem. Tisztázni kell a dolgot. Szerencsére csak egyszerfordult elő hasonló szituáció. Saját véleményem szerint meg nem vagyok jó pasi.

30/f

2017. ápr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!