Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg gyerekes, hogy Hófehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gyerekes, hogy Hófehérkét festettem a szobámba?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok.

Még nem élek együtt a párommal, 2-3 év múlva tudjuk csak megoldani. Addig a szüleimmel élek a városomban, mert ez kb. az egyetem mellett van, ahova járok.

A saját szobám az én elképzelésem szerint néz ki. Elegáns bútorok, mindent én rendeztem be. Mellette a hobbim, hogy nagyon kreatív vagyok. Ügyesen rajzolok, és egy hete felfestettem Hófehérkét a hét törpével a falamra 3d-s festményként. Több hetet dolgoztam vele. A párom mikor meglátta, ledöbbent, hogy én hogy lehetek ilyen gyerekes, és hogy nekem ez tetszik? Mondta, hogy a rajz az tökéletes, mintha festő festette volna, de azt, hogy miért ezt választottam, nem érti.

Őszintén, miért lenne ez gyerekes? Szerintem mindenki néz rajzfilmeket. Ráadásul nem közös otthonba festettem, meg nem a nappaliba, hanem a saját kis szférámba.

Nem egy egész falat foglal el, hanem egy kis részletet a sminkesasztalom fölött. Imádtam ezt a mesét, az első mese volt amire emlékszem, hogy gyerekként láttam.

Ráadásul jövőre lesz újratapétázva a szobám, szóval el is fog tűnni.

Szerintetek gyerekes vagyok? Elég rosszul esett a reakciója.


2017. jún. 15. 16:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ezt a mesét kaptam meg először videokazettán. Amúgy meg hagyjuk már, tele vannak a boltok rajzfilmfigurás (felnőtt!) pólókkal. Nekem micimackós bögrém van. Nem gondolom magam gyerekesnek.
2017. jún. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!