Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Kötelező több napos képzés"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kötelező több napos képzés"? Ti elengednétek a párotok?

Figyelt kérdés

Több éve vagyunk már együtt és sajnos ez idő alatt volt már olyan, hogy a párom elment egy "kötelező" csapatépítő tréningre, ahol persze ittak, buliztak, és csókolózott az egyik kolléganőjével. Nem tőle tudtam meg, hanem egy másik pletykás kolléganője kotyogta el. Szakítottam vele, ő pedig utána hónapokig könyörgött, hogy fogadjam vissza. Végül megbocsájtottam neki, mert a megcsalása ellenére még mindig szerettem.


A történtek óta eltelt egy év, és a párom most megint azzal jött, hogy lesz egy 2 napos vezetői tréning, amire "kötelező" elmennie, valami puccos szállodában meg miegymás. Persze én rögtön meg is ijedtem és azt mondtam, hogy ha elmegy, én nem fogom szétaggódni magam, inkább legyen vége. Nem tehetek róla, még nem állt helyre a bizalom, és így tán soha nem is fog... Persze ő menni akar, meg hogy kötelező...


Ti mit tennétek a helyemben?


2017. jún. 15. 22:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Nézd, felnőtt embernek nem kell ENGEDÉLY, nem az anyja/apja vagy, és ő nem az ovis gyereked, a munkahely meg munkahely. Viszont ha nem bízol benne, és esetleg erre már okot is adott, nem értem, miért vagy vele.
2017. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem engedném el. Nem vagyok a felettese, hogy engedélyt kelljen kérnie.
2017. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
31%
Mondok neked egy titkot. Ha megcsal, az neki jobban fog fájni. Ha ezt kell megtapasztalnia, lelke rajta, de ezért ne te stresszelj. Elég nagy baj lesz ez neki. Ha meg szereted, szeresd így.
2017. jún. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

"Ha megcsal, az neki jobban fog fájni."


XD

2017. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem tiltanám meg neki, annak ellenére, hogy valójában nem kötelező egy csapatépítő tréning vagy egy vezetői tréning, azért erősen ajánlott... És amúgy is gondok vannak ott, ahol tiltani kell. Attól nem fog helyreállni a bizalom, hogy nem megy el, attól viszont helyreállhat, hogy kommunikáltok.
2017. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Szergej55 ***** válasza:
87%
Ez az egész egy vicc. Mármint amit kérdés gyanánt olvastam.
2017. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
15%

Így jár, aki a gazdag-vezető palikra hajt:DDD

A "díj", ezzel jár.

Nem véletlen akar menni, mert kinézte az új desszertnek vagy új asszonykát.

Naivak vagytok ti "eltartóvadászok":DDD

Ha hisztizel elmegy, ha nem hisztizel, akkor is "el fog menni" és bizonyára mással:D

Ez olyan kényelmes kapcsolat részéről.

2017. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem engendd el ezt a temat. A ceges csapatepitesekre el kell menni. Ez olyan, mint az uzleti ut. Tényleg kötelező.

Ezzel egyutt kell elni8.

Ha multinal dolgozik valaki, evente tobbszor is van ilyen olyan ottalvos elfoglaltsag. En most megyek regionalis treningre Nemetorszagba tobb napra. Nyilvan nem opcio, hogy nem megyek. Ilyen nincs.

2017. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Azért megnézném a főnök arcát, mikor csávó közli vele, hogy "bocs főnök, a csajom nem enged el". =D Én beszarnék a röhögéstől, ha valaki ezzel jönne hozzám.
2017. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
42%

# 9


Ha gondolod én egy kamerával felszerelve elmegyek hozzád és elmondom e sorokat személyednek, de aztán sz@rjál be, mert mindenki szeretne nevetni:DDDDDD

2017. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!