Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Kötelező több napos képzés"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kötelező több napos képzés"? Ti elengednétek a párotok?

Figyelt kérdés

Több éve vagyunk már együtt és sajnos ez idő alatt volt már olyan, hogy a párom elment egy "kötelező" csapatépítő tréningre, ahol persze ittak, buliztak, és csókolózott az egyik kolléganőjével. Nem tőle tudtam meg, hanem egy másik pletykás kolléganője kotyogta el. Szakítottam vele, ő pedig utána hónapokig könyörgött, hogy fogadjam vissza. Végül megbocsájtottam neki, mert a megcsalása ellenére még mindig szerettem.


A történtek óta eltelt egy év, és a párom most megint azzal jött, hogy lesz egy 2 napos vezetői tréning, amire "kötelező" elmennie, valami puccos szállodában meg miegymás. Persze én rögtön meg is ijedtem és azt mondtam, hogy ha elmegy, én nem fogom szétaggódni magam, inkább legyen vége. Nem tehetek róla, még nem állt helyre a bizalom, és így tán soha nem is fog... Persze ő menni akar, meg hogy kötelező...


Ti mit tennétek a helyemben?


2017. jún. 15. 22:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%

Minek vagy vele, ha ennyire nem bízol benne?

(Nem bántó megjegyzésnek szánom, tényleg érdekel.)

2017. jún. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
7%
Nem szakítanám meg vele ezért a kapcsolatot. Ha mennie kell, menjen. Honnan tudod, hogy az előző cégesen nem-e a kolleganője mászott rá? Bizalom nélkül nem megy. Te is szereted, meg ő is szeret téged nem?
2017. jún. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
84%

"Honnan tudod, hogy az előző cégesen nem-e a kolleganője mászott rá?"

És az mit is befolyásolna?

2017. jún. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
9%
Azt,hogy sokszor esendőek a férfiak és nehezebb ellenállniuk egy csábításnak.
2017. jún. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
15%

En a csapatepitesre azt mondtam,h akkor en is elmegyek vmi csapatepitore a szobortestu mma-s csoporttarsaimmal.

Illetve,ha elutazik a baratjaval vhova,akkor meghivom a lakasom ba arra az egy hetre egy kulfoldi fiubaratom. Erre frltdkeny lett haha.

Igazabol ugy erzem,h nem szamitok neki,igy keresek magamnak egy masik pasit a viselkedese mistt.

N

2017. jún. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem olyan vicces 4-es. Felkeltem hajnalban, mellettem a párom és olyan nyugisan aludt én meg gondoltam, ha megcsalnám, hogyan tudnék nyugodtan aludni mellette. Sehogy. De ez csak akkor fáj, ha az embernek van lelkiismerete és szereti a párját. Ha az ember szembesül a saját hibájával, az nagyon tud fájni.
2017. jún. 16. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősömet a felesége 2 napos versenyre se engedte el,sőt edzésre se egy időben.Rá egy évre a férj elakart válni,de a feleség közölte,hogy nem engedi el :D

A kérdésedre a válasz,megse fordulna a fejembe,hogy elengedjem e vagy se.Nem egy pár éves gyerek,akinek az anyja vagy.Ha megakar csalni,úgyis megfog.Reméljük tanult az esetből...

2017. jún. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
23%

Beleestél a saját egód csapdájába:


"Szakítottam vele, ő pedig utána hónapokig könyörgött, hogy fogadjam vissza. Végül megbocsájtottam neki, mert a megcsalása ellenére még mindig szerettem. "


Aki egyszer megteszi, megteszi máskor is.

Lehet, hogy tényleg képzésre menne és semmi az égvilágon nem történne.

Igazán naív vagy, honnan tudod, hogy nem csalt megaz 1 év alatt a munkaideje alatt pl 2 hete?

Ez meg amúgy egy vicc, hogy elengednéd e párod vagy nem... Hát nem az anyja vagy!

2017. jún. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az egész helyzet mérhetetlenül bugyuta. Én is és párom is egy multinál dolgozunk, ha kötelező program van, akkor menni kell, vagy b..szhatod az előrelépést. Konkrétan fel sem merülne bennem, hogy engedélyt kérjünk egymástól, vagy hogy a másik véleménye bármit is számítana ebben a kérdésben, mivel itt karrierről van szó.


Más kérdés, hogy intelligens ember (a párod egyértelműen nem az) nem kavar a kollégájával, sokkal többet tud rajta bukni, mint a barátnőjét. A megcsalás pedig önmagában gáz, ha nem bízol benne, akkor teljesen mindegy mit csinál. Megcsalhat bárhol és bármikor, egy céges rendezvény ezt nem befolyásolja. Remélem te se úgy gondoltad, hogy az emberek csak és kizárólag itt eshetnek bűnbe...


26N

2017. jún. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
31%
Te egy rendes férfi vagy 16-os. Kár, hogy sokan nem így gondolkoznak :-(
2017. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!