Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vészelitek át azt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vészelitek át azt az időszakot, amikor nincsen párotok?

Figyelt kérdés
Amikor nincsen barátnőtök/barátotok, aki erőt adna, aki értelmet adna a mindennapjaitokhoz... Az egyetemhez, a tanuláshoz sincsen kedvem, a vizsgáim sem érdekelnek, már a sportban sem lelem örömöm, úgy érzem kezdek lecsúszni...
2010. máj. 18. 22:49
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy közelítem meg a dolgot, hogy ami nem öl meg, az megerősít! Ugyan úgy érzek mint te amúgy. Közhely, de csak annyit tudok mondani hogy "kitartás"! Amúgy meg sokat játszom, találkozok barátaimmal, sokat sétálok, nosztalgiázok, zenét hallgatok, tanulok... :P
2010. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
95%
Haverok. Töménytelen mennyiségben.
2010. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
94%

Mert kapcsolatfüggő vagy. Hidd el, lehet egyedül is élni.

Beszélgess, bulizz a barátaiddal néha...

2010. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
89%
Erre valók az egy éjszakás kalandok, meg a haverok...
2010. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

<első vagyok>

amúgy meg a szakításnál 1000-szer rosszabb dolgok is léteznek. Hogy konkrétan mi-hogyan történt, az viszont nem GYIK téma :P

2010. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 nielindi ***** válasza:
haverokkal pia töménytelen mennyiségben.
2010. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
de egymagában az ember szürkévé válik, borzasztó, ha nem tudsz kihez szólni
2010. máj. 18. 22:56
 8/40 anonim ***** válasza:
96%
Te adj erőt önmagadnak, ne a párodtól várd el, nem az ő dolga. Ha megtanulsz önmagadért élni, akkor tudsz majd megfelelően viselkedni egy párkapcsolatban. Használd ki a jelenlegi helyzeted ennek megtanulására :)
2010. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
93%

Velem is ez volt...

Hajnal előtt van a legnagyobb sötétség ; )

De az életed nem függhet egy másik embertől, a Te életed elsősorban a Te életedről szól, a többi csak kellék...

2010. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel én festek-illusztrátrokodom is, ez a melóm-igen jól le tudom magamat foglalni. Még akkor is ha van párom.

Amúgy a festésnek, rajzolásnak, stb igen jó terápiás hatása van.

2010. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!