Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs egy barátom sem, velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs egy barátom sem, velem a baj?

Figyelt kérdés

Jó reggelt, tudjátok nem vagyok zombi, egy egész jóképű huszonéves srác vagyok, de nincs egy barátom, haverom sem nagyon.

Nem abban a városban lakom, ahol születtem és éltem sokáig, házas vagyok egy idegen városban, a rokonság csak fájdalmakat és problémákat okozott (sokszor a válás határán vagyok Tőlük). na mind1.

A munkahelyemen idősek vannak vagy teljesen más emberek, a csoport amihez járunk (gyülekezet féle) csak magukkal foglalkoznak meg a rokonságukkal, teljesen kiközösítőek tudnak lenni sajnos, sokszor kedvem sincs menni.

Nem olyan egetverő probléma, de kicsit fáj.


2010. máj. 19. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha a feleségeddel egy harmadik városba költöznétek, új munkát keresnétek?
2010. máj. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
,ki lehet bírni,mi is messze lakunk a szülővárosainktól a férjemmel. haverok,csapattársak,munkatársak akadnak,de pl. nekünk sincs,akivel szilveszterezhetnénk vagy kerti partit rendezhetnénk. egyszerűen felnőttként már nem lehet komoly barátságokat kötni,ez vaan. majd talán a gyerekek kárpótolnak,és esetleg akkor újra lesz közös pont a többi szülővel,amiből akár barátságféle is kialakulhat,de legalább közös programokat lehet szervezni. addig meg marad a kettecskén kirándulás,ünneplés,nintendózás.
2010. máj. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sikoltó ***** válasza:
talán próbálj meg eljárni valami bárba vagy helyi klubokba, ot általában jó felyek a népek, egy próbát megér
2010. máj. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mekkora városban laktok most és mire van lehetőség.

Én valamilyen tanfolyamot javasolnék. Pl. tánctanfolyam. Én kb. 2 éve táncolok és a legjobb felnőttkori barátaim ebből a csapatból származnak. Ide általában az értelmes gondolkodású emberek jönnek el és tényleg jó lehetőség van (baráti vagy egyéb) ismerkedésre.

Ha esetleg van olyan hobbid, vágyad, amit régebben szerettél vona megvalósítani, akkor fogj bele. Szeretsz pl. repülőmaketteket építeni. Fogj hozzá újra, járj el egy ilyen tanfolyamra, nézz meg ilyen témájú kiállításokat. Ezeken a helyeken több olyan emberrel is össze fogsz futni, akik hasonlóan gondolkodnak, mint te.

Javasolnám még a közösségi oldalakat (iwiw, myvip, facebook), ahol rátalálhatsz régi barátokra, osztálytársakra, cimborákra. Szervezhetsz egy kisebb összejövetelt velük, ami biztosan nagy élmény lesz.

Fel a fejjel és egy kicsit aktivizáld magad! Meg lesz az eredménye.

2010. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sportolj valamit. Akármit. Ha nem egyedül mész el futni, már találkozni fogsz új emberekkel.

20F

2010. máj. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet az a gond h egy kicsit vissza húzódó vagy!próbaj társaság közelibe menni.ha barát kell akk tegyél este valamit.ne gondold h a sült galamb repülni fog a szadba.
2010. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!