Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tetszene, ha egy férfi verekedne értetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Annyira tetszik nekik hogy mire vége már nincsenek is ott :D
2010. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, utálom ha egy fiú verekszik.Bizonyítson másképp.Előbb hagyom ott őket,mielőtt valamelyik kifeküdne.
2010. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi lenne az indíték. Mondjuk ha csaj egyszerűen el kezd verekedni vkivel, hogy megmutassa nekem mekkora bránermájszter az nem tetszene :S

Viszont ha valaki b.asztatna vagy azért verekedne, hogy megvédjen engem akkor (lehet egy szemtéládának tartotok) de bejönne, persze modanám, hogy jajjj ne ne csináld meg ilyenek de igen jól esne a hiúságomnak XD

l/18

2010. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

bocsi első mondat ha a pasi elkezd verekedni nem a csaj

előző voltam

2010. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha azért verekedne,mert mondjuk szivat valaki,akkor örülnék neki,de azért,hogy én legyek a csaj,azért már nem.
2010. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, nem bírom az agresszív embereket. Ha valaki engem piszkál és ez zavar akkor is inkább próbálja szóban elintézni mint ütéssel! Sokkal inkább felnézek rá, ha vág az agya, és szavakkal tudja leverni, mint az öklével, ugyanakkor ha éles a helyzet, és "támadnak" (fizikailag), akkor jól esik ha megvéd.
2010. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, én tényleg gyűlölöm az erőszakot!
2010. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Baromira nem.Értem aztán ne verekedjenek.Otthagynám őket k.rva gyorsan.
2010. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pff... nőért verekedni?!
2010. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én mint fiú pofátlanul csak egy mondat erejéig szólnék bele: lányért verekedni a legnagyobb hülyeség, úgyis ahhoz megy a lány aki kell neki még akkor is ha épp őt verik össze,a "győztes" meg hiába nyert ha nem kell a lánynak akkor úgyis fölöslegesen csinálta (tapasztalat)....az persze más helyzet amikor utcán támadnak/akarnak kirabolni stb. és úgy verekedsz
2010. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!