Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek félre értheti, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek félre értheti, ha ráírok barátilag?

Figyelt kérdés

Az (ex) barátommal április közepén szakítottunk (hozzáteszem sajnos nem először, mert egyszerűen már nem működött, de igyekeztünk.. Ez van..)

Viszont azóta csak egyszer beszéltünk egy fontos dolog miatt. Szerintem már rég túl van rajtam - különben nem szakítottunk volna többször is - és abban maradtunk, hogy legyünk barátok, vagyis maradjunk jóban. De nem tartjuk a kapcsolatot. Viszont gondoltam, rá írok, hogy mi újság, esetleg lenne-e kedve meginni valamit valamikor.


De attól tartok, hogy azt hinné én nem vagyok túl rajta és csak be akarok próbálkozni, pedig nem.


Szerintetek gáz ráírnom, mert félreértheti? (Ez csak feltételezés, nem tudhatom, mi jár a fejében).



2017. jún. 19. 16:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ha nem keres akkor elég furán veszi ki magát hogy ráírsz...
2017. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Valószínűleg. De nem soha nem tudhatjuk mi jár a másik fejében. Mondjuk mielőtt megint összejöttünk én már barátként tekintettem rá és ő kezdeményezte az újrakezdést...
2017. jún. 19. 16:16
 3/30 anonim ***** válasza:
30%
Nő létedre ne te irkálj rá, mert tuti félre fogja érteni, ha mentegetőzöl, akkor meg még jobban azt fogja hinni, hogy akarsz valamit. Ha nem ír valószínű nem akar tőled már barátságot sem.
2017. jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

És méghogy a nőknek könnyebb :/

Akkor nőként ciki ráírni az exre barátilag? Nem is akarnám, hogy félreértse. Mostani szakításnál én mondtam , hogy inkább legyünk csak barátok mert ez nem megy már.

2017. jún. 19. 16:20
 5/30 anonim ***** válasza:
Április közepe nem volt olyan régen, a "rég túlvagyunk egymáson" még egyáltalán nem hiteles. Ráérsz fél vagy egy év múlva ráírni, ha nagyon érdekel mi van vele.
2017. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
De miért akarsz vele barátkozni amúgy? Lehet te is többet akarsz és nincs most gondolom párod se és csak ezért akarod tartani a kapcsolatot? Én nem szoktam az ex-ekkel tartani a kapcsolatot, mert minek? Ami nem működött azt lezártam részemről örökre, barátnak meg semmikép nem kellene egy ex.
2017. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Szerintem már korábban túl voltunk egymáson mert mint írtam, nem először szakítottunk. Viszont mint ember érdekel csak havi 1x2x beszélgetni jó lenne.
2017. jún. 19. 16:23
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Félre.

Minek erőlteted ezt a barátságot? Mivel lennél kevesebb, ha exeddel, akinek a múltban a helye, nem tartanád a kapcsolatot?

Szóba nem jöhetne egy olyan lány párkapcsolatra, aki direkt az ex nyakára jár barátkozni.

2017. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem kezdeném újra mert tényleg nem működött. Teljesen mások vagyunk, viszont nem olyan jó érzés, hogy majdnem 3 év kapcsolat után nem beszélünk. Én legutóbb még mondtam is neki (mielőtt megint újrakezdtük) hogy majd én találok neki egy barátnőt :D
2017. jún. 19. 16:25
 10/30 A kérdező kommentje:
Ja arra én is gondoltam, hogy későbbi kapcsolatomnál ez gond lehet :/
2017. jún. 19. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!