Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg önzőség részemről, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg önzőség részemről, ha nem akarok még gyereket szülni 1 év után?

Figyelt kérdés

Én azt hittem, hogy alakul még a kapcsolatunk, de 28 évesen csak dolgozunk. Párom féltékeny, bizalmatlan, sokszor azt érzem, hogy manipulálni próbál. Szeretném, ha még kicsit kettesben lennénk, bizonytalannak is érzem a kapcsolatunkat, mert minden feltételhez van kötve. nem járok egyedül sehová,,ha nagyritkán céges buli van, akkor majdem időre kéne menni, hogy ne legyen harag, mégis mindig meggyanúsít. Lassan már elmegy a kedvem a szextől is, mert ha fáradt vagyok, akkor biztos megcsalom, és azért nem akarok szexelni..

Most meg kitalálta, hogy jövőre szeretne gyereket, én hárítom, ő erősködik, érvelek a kapcsolatunk milyenségével, és hogy még alig egy éve vagyunk együtt, ő meg erre hogy ez önzőség, mert ő már családot szeretne stb. Én meg nem akarok kényszerből szülni.


2017. jún. 20. 10:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyet mondj meg... mi a jó retkes lopikulának senyvedsz még ebben a langyos szarban?
2017. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleve miért vagy egy olyan kapcsolatban ahol nem érzed jól magad? Még h szülni? Gyerek fogja a rövidebbet húzni. De miért is vagy még vele? Nyugodj meg, ez az állapot csak egyre rosszabb lesz, pláne h csak 1 éve vagytok együtt...
2017. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy önző, egyszerűen csak szeretnéd, hogy a gyerkőc ideális körülmények közé érkezzen meg. A leírást alapul véve ez sajnos abszolút nincs még meg, úgyhogy még csiszolódjatok, de lehet, hogy a szétválás jobb megoldás lenne. Én valahogy nem látom a majdani boldog család vízióját, ha a szöveget olvasom.
2017. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne is szülj olyannak, aki manipulál és féltékenykedik, mert 5-6 év múlva szépen egyedül fogsz maradni a gyerkőccel. Párkapcsolati problémát a gyerek sosem old meg.
2017. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Te neki akarnál szülni valamikor is?

Már rég kidobtam volna azok alapján, amiket írsz.

2017. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vallalnek gyereket igy. Te is tudod, hogy ha ezt megteszed, abbol nem lesz neked semmi boldogsagod.
2017. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyereket is csak azért akar ilyen sűrgősen hogy még jobban magához láncoljon. Meg akkor otthon leszel, nem jársz el céges bulikra, meg sehova.

A barátod viselkedése beteges, és ez a jövőben csak még rosszabb irányt fog venni. Barátnőmnél már végignéztem egy ilyen borzadály kapcsolatot. Szóval nem hogy gyereket vállalni nem szabad ilyenbe, de még benne maradni sem. Keress inkább mást, aki tényleg szeret, n csak birtokolni akar, és aki mellett tényleg boldog vagy. Mert most nem vagy az, és nem is leszel.

2017. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért akarja a gyereket, hogy te még kiszolgáltatottabb helyzetbe kerülj, másrészt továbbra se mehess sehova.
2017. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Asrác önző és birtokolni akar. Azért akar gyereket is. Én már otthagytam volna a fenébe. Mi az, hogy megmondja hova meddig mehetsz el? Én a 2. ilyennél kidobtam volna.
2017. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Párom féltékeny, bizalmatlan, sokszor azt érzem, hogy manipulálni próbál."

Egy ilyen embernek 11 év után se szülj gyereket.

Ez neked párkapcsolat? Ő testesíti meg neked a párt?

Kislányként arról áradoztál, hogy "Bárcsak egyszer olyan párom lenne, aki féltékeny, bizalmatlan, manipulál és nem ért meg engem?"

AMennyiben igen, akkor maradj vele.

De egy ilyen embert a baráti körömbe se szeretnék.

2017. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!