Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért parancsolgat?

Figyelt kérdés
A parom kijelentette, hogy mivel o rendzseresen sportol, ezért muszáj nekem is. Miért lenne muszáj? Mert,hogy eddig mindegyik parja sportolt vele az o kívánsága szerint. Nem azt mondom, hogy rossz dolog a sport, de ha nekem nincs hozzá affinitásom, akkor miért kell kényszerítenie?
2017. jún. 21. 08:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

életem egyik legjobb történése volt, mikor az exem rávett, hogy komolyabban sportoljak annál, hogy heti pár percet eltöltök vele.


a kapcsolatnak vége lett, a sport szeretete maradt, fogytam valamennyit, jobban nézek ki, egészségesebb vagyok, több az energiám (nem csak azzal, hogy lift nélkül is fel tudok menni a 4.-re, de szellemileg is), segít kikapcsolni, és amíg együtt voltunk, addig jó volt közösen csinálni.


Persze mondhatod, hogy neked ezek nem fontosak, csak ne lepődj meg, ha ő meg úgy gondolja, hogy neki igen, és ebből nem tud engedni.

2017. jún. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Állj ki magadért! Nagyon rossz dolgot tesz azzal a párod, ha olyanra kényszerít, amit te nem szeretnél. És akkor lesz rossz, ha engedsz neki.

Mondd meg neki szépen, hogy fogadjon el így téged, hogy te nem vagy annyira oda a sportért, ha nem tetszik neki, akkor lehet tovább állni.

És te se maradj egy zsarnok, egoista parancsolgatós ember mellett.

2017. jún. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

akkor mond neki, hogy te rendszeresen főzől, mosol takarítasz, akkor ezentúl neki is kell!

elképedek sokszor milyen férfiak kapnak nőt...hihetetlen, és egyben szánalmas is. Mert aki meg normális srác, nem kell senkinek merthogy "unalmas, szürke"...

2017. jún. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Lehet igy akarja finoman jelezni, hogy nem tetszik neki az alakod, elhagytad magad etc.
2017. jún. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

"akkor mond neki, hogy te rendszeresen főzől, mosol takarítasz, akkor ezentúl neki is kell!

elképedek sokszor milyen férfiak kapnak nőt...hihetetlen, és egyben szánalmas is. Mert aki meg normális srác, nem kell senkinek merthogy "unalmas, szürke"..."


LOL :) Miből gondolod, hogy a kérdező a nő??


Nekem nő volt a párom, aki szerette volna, ha sportolok vele, ha nem hagyom el magam, nem eresztek potrohot, és együtt is tudunk járni.

2017. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Biztos valami parancsnok fétise van. Ez is megerőszakolása az emberi akaratnak, mint a nemi erőszak. Ne hagyd magad, nem a beosztottja vagy!
2017. jún. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Elég nyomi dolog.... miért kéne neked az exeihez alkalmazkodnod?

Vagy belőled is exet akar?

2017. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem parancsolgatna senki az fix..
2017. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Neki van egy elképzelése, milyen legyen a parja, es ha ez nem klappol, akkor kiadja az útjat. Mert, hogy nem akarom azt csinalni, amit o.
2017. jún. 21. 12:50
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Akkor minek jött egyáltalán össze veled? Komolyan, beteg ez az ember.

Önző és képmutató. Az nem szeretet, hogy a saját képmásunkra alakítjuk a másikat.


Szerintem jobban tennéd, ha elhagynád. Mert ez csak egy sport, és mi lesz később, amikor komolyabb dolgok jönnek majd elő.

2017. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!