Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azoktól kérdezem, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól kérdezem, akik nem élnek együtt a párjukkal, csak mondjuk 2-3-4 naponta találkoznak?!

Figyelt kérdés

Ti mennyit beszéltek a párotokkal azokon a napokon, mikor nem tudtok találkozni?

Ez kb naponta hány óra, illetve milyen formában (Telefon, sms, skype, messenger)?


2017. jún. 22. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem szeretek telefonálni, napközben pedig dolgozunk mindketten. Illetve a szabadnapok sem ugyanakkorra esnek, ha pedig mégis, akkor találkozunk. De igyekszünk minden este beszélni, vagy írni egymásnak legalább pár sort. Nagyon igénylem az ilyesmit, nem napi 24-ben, de nem örülök, ha van olyan nap, amikor nem tudok a páromról.
2017. jún. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

-Minden héten van egy nap, amikor egyáltalán nem beszélünk egymással. Ezt lefektettük már az elején és alap.


-Nincs olyan hogy most leülünk és órákig messengerezünk. Általában ébredéstől alvásig váltunk 5-10 üzenetet.


-A másik nem vághatja be a durcit, mert a másik nem írt "már" pár órája.


-Telefonon úgy beszélünk ha már mondjuk két napja nem láttuk egymást; általában heti egyszer van ilyen.


-Heti 3-4 napon találkozunk, amiben egy-két együttalvás is benne van. Hétköznap is akár simán.


28/f, 24/n

2017. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok köszönöm.


Akkor nekem nincs okom, hiányolni semmit.

Mi mondjuk úgy óránként 2-3 üzenetet váltunk, valamikor sokkal többet mindennap, akkor is ha találkozunk, és én hazajövök tőle.

Tehát akkor nem szokványos másoktól, hogy így napi szinten messengereznek, megnyugodtam :).

Nekem, és neki is olyan a munkahelye, hogy tudunk írni, ha épp nincs meló, tehát mi óránként minimum egyszer megtudjuk oldani, hogy váltsunk egy üzenetet.

2017. jún. 22. 17:10
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

3

Nekünk is olyan a melónk, hogy tudnánk állandóan üzenetet írni, válaszolgatni. De nem lógunk egymáson. Nem a másik a világ közepe.


Ezt nem bántásból írtam. Nálatok lehet így mennek a dolgok, de nincs mindenkinek igénye erre.

2017. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi távkapcsolatban kezdtük a férjemmel és hétvégente Skypeoltunk néhány órát, hétközben maximum pár üzenetet váltottunk, azt sem minden nap. 2-3 hetente pedig együtt töltöttünk 3-4-5 vagy több napot. Telefonálni, chatelgetni, egész nap kommunikálni mindketten utálunk. Kinek mi. Egyik exem folyamatosan, óránként írogatni és telefonálni akart, nem is tartott sokáig, ezzel a világból ki lehet kergetni.
2017. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ezt nem bántásból írtam. Nálatok lehet így mennek a dolgok, de nincs mindenkinek igénye erre.'


Pedig ahhoz képest, hogy azt írtad nem bántásból, az utolsó mondatod ami azután következett, eléggé annak jött lett , de ne haragudj, ha csak én vagyok túlérzékeny.


Utánalévő válaszoló: Legalább megnyugodtam, hogy ha később nem lenne kedve, minden órában üzeneteket váltani, akkor előfordulhat, hogy csak az agyára megy, hogy nem tud telefon nélkül valamire koncentrálni , mert , hogy mindig beszélgetünk, így legalább elkerülhető, hogy rosszul érezzem magam, mert másoknál is így van, és nem jelent egyből problémát

2017. jún. 22. 17:33
 7/16 anonim ***** válasza:

Mi 2 hetente találkozunk hétvégén, de napi szinten irogatunk egymásnak reggel-este alap és napközben is ahogy kedvünk tartja :)

20L párom 23F

2017. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mi általában 3-4 naponta, és mi is, kezdjük jó reggel üzenettel az kezdi aki először felkel, aztán este elköszönünk ugyanúgy, és délután meg beszélünk az aktuális dolgokról, mert vagy vele, vagy velem mindig történik valami.
2017. jún. 22. 18:42
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat chatelünk (főleg este, de napközben is), illetve 1-2 naponta ebédidőben, vagy este telefonálunk kb fél óra-40 percet
2017. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem mérném órában :D Facebookon beszélünk, igazából folyamatosan kapcsolatban vagyunk, de ha pl. munkában/iskolában vagyunk, ritkábban írunk egymásnak, pár óránként, aztán este picit gyakrabban. Telefonálni sosem szoktunk. Hétvégén vagyunk együtt (péntek d.u.-hétfö reggel).
2017. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!