Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a haverjaival van, sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a haverjaival van, sosem keres. Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Multkor a parom elment egy barati osszejovetelre. Kozolte velem, hogy 3 orat lesz ott, utana rogton talalkozunk. 3 ora utan en vartam, vartam, semmi. Majd kerestem es akkor mondta hogy majd hamarosan jon. Mondok oke, maradjon ameddig jol esik, csak ilyenkor szoljon, es akkor ugy keszulok.

Kovetkezo alkalommal elment sutogetni. Meg volt beszelve, hogy este megint 8-kor talalkozunk. 8kor vartam, semmi. Hivtam telefonon, semmi. Majd este 10-kor kozli, hogy a kapuban all. Mondom neki, hogy ez nem igy megy. Ha jol erzi magat szoljon es felolem addig marad ameddig akar, de nem egy madar vagyok aki csettintesre ugrik.

Ma megint ezt jatszotta el velem. Elment a haverjaival este pedig egesz nap nem voltunk egyutt. Kozolte, hog nyolcig marad. 9-kor irtam neki egy smst, hogy nem akarok zavarni de most akkor mi van? Azota se jelentkezett. Nem az zavar, hogy a barataival van, hanem az, hogy ha egyszer megbeszelunk valamit, akkor legalabb jelezze. Azota is varok...

Jogosan akadtam ki szerintetek? Vagy egy hisztis tyuk vagyok?:)


2017. jún. 22. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez a srác h..lyére vesz téged, miért vagy még mindig vele? Egyértelmű, hogy nem vagy számára fontos és lesz..rja a fejedet.
2017. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Már megint itt tartunk mi? Nem, nem vagy hisztis tyúk, hanem végre olyan férfiakat kéne keresnie a nőknek, akik törődnek is velük. De nem, az nem jó, mert túl kiszámítható, meg unalmas bla bla bla. Na rátapintottam a lényegre?
2017. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Én pl. lepontoztalak. És nem, nem az igazat írtad, "csak" a véleményed.
2017. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

#4


akkor mi az igazság?


az, hogy a csaj a hisztis, és a pasi mindent jól csinál?

2017. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Én az első ilyen alkalommal kiadtam volna az útját.
2017. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Honnan tudjam mi az igazság? Sem a csajt, sem a fickót nem ismerem.


Ugyanakkor tudom magamról, hogy ha cimborákkal vagyok, sem az órát, sem a telefont nem figyelem. (van, hogy telefont nem is viszek)


Viszont rövid időn belül ezt háromszor eljátszani valóban taplóság. Ez még egyáltalán nem jelenti azt, hogy ne törődne a csajjal...

2017. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fish1 ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes mindkét oldalról megnézni ezt a dolgot. Abban igazad van, hogy ha ígér, akkor tartsa is be és ne szó nélkül meg válasz nélkül tűnjön el. Vagy ha késni fog, szóljon.

Az ő oldaláról viszont azt látom, hogy ha valahol jól érzi magát, akkor elég tré úgy eljönni, hogy pont a legjobb pillanatoknál távozni, mert más dolga van.

Ezt megelőzendő, a helyetekben azt csinálnám, hogy amikor ilyen vagy hasonló programja van, akkor az utánra nem beszélek meg találkozót. Gondolom nem tragédia, ha 1-1 napot kihagytok, nem?

2017. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt? Régebben is ennyit haverozott vagy az utóbbi időben sűrűsödött be? Tuti hogy haverokal van? Más téren minden rendben a kapcsolatotokkal?

Amúgy jogosan akadtál ki, ezt én sem tolerálnám. Egyszer még ok, de ha megbeszélitek hogy kéne máskor, akkor próbálja már ahhpz tartani magát, és nem sorozatosan üres igéreteket tenni. Azért arra szerintem oda lehet figyelni, hogy legalább oda szólok a másiknak hogy még maradok vagy később megyek. Tök alap.

Én amúgy azt csinálnám a legközelebbi ilyen húzásánál, hogy ha nincs ott a megbeszélt időben és nem is jelez hogy késik, el is mennék otthonról, szerveznék vmi programot barátnőkkel, aztán várakozzon ő hiába. Aztán ha rajta csattan az ostor hátha észre veszi magát.

2017. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!