Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
23 éves párom Karácsonyra nagyon szeretett volna legót a kedvenc sorozatszereplőivel. Inkább valami hasznosat szerettem volna ajandékozni, de végül megvettem neki 20000-ért. Nagyon örült neki, ki is rakta majd mondja ma, hogy volt szüleivel nézelődni és vett még egy nagyobb szettet a Big-Banggel 60000-ért. Erre nagyon kiakadtam, hogy ilyenekre dobálja a pénzt, ahelyett hogy az összeköltözésre gyűjtene. Persze szülei támogatták ebben és én vagyok az abszurd ebben a szituációban.
2016. dec. 27. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem "miért szólsz bele?"
2016. dec. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyrészt neked igazad van mert ha már kapot akkor minek vett még egyet, később is megvehette volna. De viszont attól hogy együtt vagytok te nem mondhatod meg neki hogy mire költse a saját pénzét.
2016. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már meg volt beszélve, hogy összeköltözésre gyűjtötök? Ha igen, és nem kérdezte meg előtte tőled, hogy bánod-e, ha megveszi, akkor szerintem jogos volt a kiakadásod, még akkor is, ha ő kereste meg magának rá a pénzt. Hiszen itt arról van szó, hogy te építgetnéd a közös jövőtöket, neki meg eszébe se jutott. Nekem is rosszul esett volna.
2016. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs pénz összegköltözésre de van pénz legóra... Értem én a kiakadásod, de ebből is látszik ő még nem érett meg az összeköltözésre, nem agy a vágyálma nem arra spórol, kaucióra meg tartalékra baj esetén.

Ez egyéni döntés, inkább most csináljon ilyet, mint amikor mondjuk hitel törlesztőt kellene fizetni, meg a gyereket ruhaztatni, és ilyen baszná el...


Le kéne ülni, és megbeszélni, mik a tervei a jövőre nézve. Ha csak majd valamikor akar összeköltözni talán 2018-ban, akkor nyilván nem ez a lego fogja megállítani :) Ha meg úgy gondolod nem passzoltok, ő vele így nem lehet tervezni komolytalan gyerekes, hülyeségekre költ, drága a hobbija, akkor miért vagy vele?

2016. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hülye a gyerek, hagyd jàtszani.
2016. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80 ropi elment legora, az nem semmi!:) Bár vannak még ezen kívül más drága hobbik is. Bizony nem olcsó dolog, hogy az ember jól érezze magát.
2016. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most legalább kiderült, hogy neki mi a fontos. Innentől te meg eldöntheted, hogy komolyan össze akarsz költözni egy kisgyerekkel??? Mert azt vésd az eszedbe, hogy te nem fogod neki megmondani mikor mit mennyiért vegyen. Agyf.aszt kapok az ilyen kérdésektől, (most nem a tiédre gondolok konkrétan) hogy ezt vett meg azt vett és jogos e a beleszólás. Lehet jogos, lehet nem de mi p.icsa értelme van együtt élni egy olyan emberrel akivel baromira nem vagytok egy hullámhosszon? Aztán jön itt a vergődés. Hülyén hangzik egy ki.bszott legó miatt szakítani, de ennyi pénzt akkor költenék sz.aros játékra ha meg lenne mindenünk, kecó, kocsi stb.
2016. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4# csak az a gond, hogy az ilyen emberek akkor is el.basszák a pénzt ilyen hülyeségekre amikor már gyerek van és lakáshitel.
2016. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A lakáshitelre pedig jobb odafigyelni, a bankokat nen igen érdekli,hogy elment a pénz legora vagy erre-arra. Lakáshitelre mindig odsfigyelek, meg általában minden fizetni valóra, aztán költök egyéb dolgokra, de azok sem nagy tételek, havonta vagy két havonta egy-egy xbox 360 játék, vagy eyetleg valami ruha.
2016. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!