Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Választás elé allítom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választás elé allítom a barátom rosszul teszem? Hasonló helyzetekben mi volt a megoldás?

Figyelt kérdés
Külföldön él a barátom és 3hónaponta jön haza akkor is csak két hétre. Szülei és köztem 2-3órás távolság van . Szeretném ha minnél többet lennénk együtt viszont ő a családjával is elég sok időt akat tölteni vagyis 7-8napot... A családjahoz különböző okok miatt nem szívesen mennék amit ő is megért. Nem rég beszéltünk erről a helyzetről és amit idáig megbeszéltünk h pár napra ketten elmegyünk nyaralni azt mondta hogy felejtős mert anyukája sír és hogy több időt akar ott lenni anyukája miatt. Mondtam neki hogy jó lenne ha eldöntené hogy ki a fontosabb én vagy a szülei... Feltettem neki a kérdést hogy mi lenne ha választania kellene egyértelműen a szüleit választotta. Nem tudom hogy rosszul tettem e.... Szeretjük egymást de úgy gondolom hogy ha már kinnt él akkor ennyit igazán megtehetne értünk vagy nagyon önző viselkedés ez tőlem?
2017. jún. 23. 09:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Oh, hát nekem az anyósomékkal nincs jó kapcsolatom és soha nem is volt.. Tehát már a férjemről van szó, nem a barátomról, akivel járok...

de soha nem állítanám ilyen döntés elé.

A szülei a szülei maradnak, ha te a fejed tetejére állsz, akkoris. Az, hogy ő tudatosan téged tesz előbbre vgay őket az más dolog és az ő döntése, ami valamiért úgy van.

Ez egy elég kretén húzás volt tőled.

2017. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Alapból nem tudom, mi értelme egy olyan kapcsolatnak, mikor 3 havonta találkoztok...

De szerintem egyébként jogos, ha már kint él, gondolom felnőtt ember, akkor ez a szint, hogy nem nyaralunk mert anyu sír, ez már kicsit nonszensz. Anyu részéről is, meg a párod részéről is.

2017. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Felejtős.
2017. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy anyukája azért sír, mert leszakadt a lába vagy csak simán sír. Ne vicceljünk már. Tisztázni kell, mennyit lesznek látogatva a szülők aztán ahoz tartani magatokat, hacsak nincs valami rendkívüli amiért külön vagy gyakrabban menni kell.

30/f

2017. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Hát szerintem elég hülye lenne ha téged választana a szülei helyett. Nem ellened szól, csak ha ők nem lennének akkor nem született volna meg. Ők nevelték, vigyáztak rá. Én mindenképp a szüleimet választanám. És aki igazán szeret valakit az nem kényszeríti választás elé a másikat.
2017. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes. De akkor hogy alakulhat ki szorosabb kapcsolat egy pár tagjai között, ha a szülőket veszik előre minden esetben ?

30/f

2017. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

Összejöttél anyu pici fiával aki még 30 évesen is hazajár napokra anyuhoz?

Ha 3 havonta látnám csak a csajon abban 2 hétben csak vele lennék.

2017. jún. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

6-os, ez nem erről szól.

Nyilván egy bizonyos kor után a párját veszi előbbre az ember és a párja a családja elsősorban. De ettől még a szülei ott vannak.

De ez, hogy a nő, aki még csak nem is a feleség, már ilyen választás elé állítja a párját... nem is értem , hogy fordul meg ilyen valakinek a fejében.

Az azért gáz.

Azért sok dolog itt nem teljesen kristálytiszta... és nincs minden leírva, mert gondolom nem ez a probléma gyökere igazából, ez csak egy futólagos probléma.

A kérdező párja valamiért így döntött most, ennek is biztos oka van és előzménye.

2017. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A szülei meg közte se felhőtlen a kapcsolat úgy érzem rajta hogy kötelesség tudat miatt megy ha és nem azért mert ezt szeretné... Utoljára mikor otthon volt akkor is azt mondta hogy mennyivel jobb lett volna ha velem van és nem a folyamatos veszekedésben és ivászatban lenni ezért nem is értem hogy miértbakar ennyit otthon lenni... Úgy gondolom hogy 25évesen már lehetne a párkapcsolata fontosabb...
2017. jún. 23. 10:00
 10/20 anonim ***** válasza:

#5

Szép és jó. 60 évesen se lesz senkid, meg nem fogsz elmenni sehova, mert anyukád még akkor is sírdogál ezért? Vagy ezt hogy kell elképzelni.

Leégne a képemről a bőr, ha a felnőtt gyerekemnek miattam nem lenne élete...

2017. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!