Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam az igazit, a második párom személyében de félünk, hogy később még probléma lesz abból, hogy "nem éltem ki magam" Van megoldás?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, és ő a második akivel akármilyen szexuális érintkezésem volt.

Már az eljegyzésnél járnánk ha több nővel is kipróbáltam volna.

Ebből lehet problémánk szerintetek?

Mi lenne a megoldás?

Több embertől is hallottam már ezt a kiélés dolgot.

23/F



2017. jún. 20. 07:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Ez egyénfüggő, ha te nem érzed úgy, hogy lemaradtál volna bármiről is,akkor nincs gond. A szüleim sem "élték ki" magukat mielőtt összeházasodtak volna,mégis együtt vannak 35+ éve, és nagyon jó a kapcsolatuk. Nekem is második párkapcsolatom volt aki a férjem lett. Sosem csalnám meg.

Nem is értem miért érzi valaki pozitívumnak, ha sok emberrel szexelhet. Én nem igénylem ezt, inkább taszít.


Neked kell tudnod, hogy te milyen vagy. Ne mások véleménye alapján dönts.

35N

2017. jún. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem akkor neked még nem ő az igazi, ha ilyesmire vágysz.

Ha valaki rátalál az igazira, akkor meg sem fordul a fejében, hogy nem élte ki magát. Pont az ellenkezője: inkább azt érzi, hogy "hazatalált" mindenféle mellékérzés nélkül.

Várj még avval az eljegyzéssel, jól teszed, hogy nem lépted meg!

2017. jún. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Egyéni hozzá állás kérdése, nálam nem gond. Ill továbbá a kapcsolat próbája hogy milyen úton módon oldjátok meg ezt egymás közt, mert akár egy emberrel is ki tudod élni magad, ha olyan kaliberű
2017. jún. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Ha o lenne az igazi, ilyen bullshit gondolkodas meg sem fordulna a fejedben.
2017. jún. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

Na ácsi. TE érzed úgy, hogy nem élted ki magadat, vagy telebeszélték a fejedet MÁSOK, hogy hogy meg fogod bánni? Nagyon nem mindegy. Ha te érzed úgy, hogy másra vágysz, akkor nincs miről beszélni, nagyon korai lenne a dolog. De azt SOHA ne hagyd, hogy a társadalom meg infantilis, elköteleződéstől rettegő hülyék teledumálják marhaságokkal a fejed... Nem mindenkinek van igénye a csapongásra, sokaknak egy kudarc az egész, ellenben elveszítenek stabil párkapcsolatokat a kiélés égisze alatt. Utána meg bánják, mint a kutya amelyik hatot kölykedzett.


Mindenesetre ha ez az egész elbizonytalanít, akkor várj még az eljegyzéssel pár évet.

2017. jún. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Kedves #2!

Nem arra probaltam celozni, hogy vagyom ra, csak kivancsi voltam masok hozzaallasara es masok tapasztalataira.

Annyi az egesz, hogyha meglatok egy jo nőt az utcan akkor jon a "demegb...m" erzes, de ez mindenkivel igyvan akinek log valami a laba kozott, barki barmit mond.

Köszönöm szépen a válaszokaz mindenkitől, várom a továbbiakat is.

2017. jún. 20. 08:05
 7/26 anonim ***** válasza:
93%

Persze, dobd el a boldog párkapcsolatod, hogy random pinákba tudd mártogatni a faxod, és ráérsz akkor házasodni, ha már ott tartasz 37 évesen, hogy minden nő qurva és nincs egy normális, akivel családot tudsz alapítani.

A "kiélt" nálam még mindig negatív jelző.

2017. jún. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

akkor neked kimaradtak a discos korszak, az egyéjszakás kalandok, a hányásig piálás minden héten péntek - szombaton, a tivornyák, a csak úgy alkalmi kapcsolatok, a kocsmázás a haverokkal, a bl-vb-eb meccsek nézése teraszokon cimborákkal vagy épp vadidegenekkel alaposan becefrézve, az örültségek amiket részegen megcsináltatok


Én nem azt mondom hogy ezek fontosak, és nélkülözhetetlenek, de nem bánom hogy nekem ezek megvoltak, bár még így sem érzem magam "kiélt" nek, hisz pl fesztiválok kimaradtak...eddig.


Kinek mi az igénye. Ha Te most boldog vagy, eszed ágába ne jusson ezt eldobni azért hogy élj 2-5 évet, utána meg vered a fejed a falba hogy minden nő egy k/*/rva és nincs normális, te meg már megállapodnál.


Ha boldog vagy, azt sose engedd el.

26/F

2017. jún. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem tudom, én ha látok egy jó nőt akkor arra gondolom, hmm nagyon csinos, jól esik rá nézni. Nem azt hogy megb#sznám. A másik meg, hogy sokszor érzek átfedést, hogy a saját párom is szemre való, valaki lehet hogy pont hasonló ingert (vagy olyat mint te...) "érez" iránta. És ilyenkor azt gondolom, hogy ok szép ez a lány, de az én párom is szép, és mellette minden megvan benne amiért Nő - nek érzem magam melett
2017. jún. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Neked kell eldöntened, hogy akarsz-e még "élni", ahogy ezt szokás mondani, de én azt mondom neked, minden punci ugyanolyan, fölösleges lecserélni a párodat! N
2017. jún. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!