Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetem vissza a barátomat? Van egy barátom aki még tavaly a legjobb barátom volt. Mindent elmondtunk egymásnak, nagyon jól kijöttünk egymással, tényleg már úgy éreztem mintha testvérek lennénk.

Figyelt kérdés
(Fiú vagyok a barátom is fiú :D) De itt a bibi. Idén becsajozott és egész nap a barátnőjével van. Suliba vagy civilbe teljesen mindegy komolyan egész nap együtt lógnak. A barátom pedig most már csak annyit csinál, hogy köszön nekem és le van rendezve. De mással sem foglalkozik csak a barátnőjével. És az a baj hogy a barátom nem veszi észre hogy megváltozott. Hogy kaphatnám vissza?
2008. okt. 16. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd el vhova (sörözni vagy ilyesmi), és ha nem akar menni, akkor utalj rá finoman, hogy igazán mehetne már vhova veled is, nem csak a nőjével. Ha nem érti, akkor reménytelen. :)
2008. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!