Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok rosszul a piercin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok rosszul a piercing látványától?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel beszéltünk róla és én hosszasan kifejeztem nemtetszésemet. Végül egyszer csak küldte a képet hogy megcsináltatta. Amint megláttam kirázott a hideg. Akkor még nem mondtam semmi negatívat, de másnap végül beszéltünk róla, és az lett a vége, hogy ha neki ettől jobb, akkor nekem is.


Csak az a baj, hogy míg az agyam a logikusan gondolkodik, mindig amikor eszembe jut, hogy most ott van az orrán az kis kő meg az a fém cucc, kb. rosszul leszek. Ha bármit fantáziálok vele, majd eszembe jut hogy most már ott lesz az a dolog, ha megcsókolom, ha szeretkezunk, elmegy a kedvem az egésztől, és ilyen fura érzés lesz a gyomromban.


Miért váltja ki ezt? Mit tehetnék az ellen hogy ne ezt érezzem? Már pár éve együtt vagyunk és nem akarom hogy emiatt ne érezzem jól magam vele, eltávolodjunk stb.


2017. jún. 24. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem inkább az a bajod, hogy valamit kifejezetten megindokoltál, miért taszít és ő csakazértis megcsináltatta? Lefogadom látsz naponta vagy egy tucat piercinges embert és totál hidegen hagy. Inkább azon gondolkodj el, tényleg szereted-e igazá, ha egy ilyen apróságtól már viszolyogsz tőle...
2017. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ezt csak azért csinálta, hogy kib**on veled. Ideje szakítani.


Sajnos sokaknál olvasom ugyanezt. Valamit kérdez a barátnője, hogy mi tetszene neki és juszt is az ellenkezőjét csinálja meg, utána csodálkozik, hogy a barátja érdeklődése a 0 környékére csökken.


Mindnekinek van valami olyan dolog, ami taszító dolog. Nem nagy dolgok ezek. Én az öregasszony-frizurától (gyerekkorom óvónői és takarítónői) kapok hidegrázást.

2017. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Neki fontosabb egy piercing mint te. Ezek után nem tudom, hogy mit vársz.
2017. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sosem tetszettek a piercingek. Már 10 éve is kozepsuliban is furcsalltam hogy mi jo ebben. Tok szep arcokatbront el.
2017. jún. 24. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!