Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak csináltam kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak csináltam kicsit pikánsabb képeket és most azzal fenygetőzik, h felteszi őket egy közösségi portálra. Mivel megromlott a kapcsolatunk szerinte mindenért én vagyok a hibás. Mivel térítsem jobb belátásra h ne tegye meg? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Mindenért engem okol,olyan h lassan pasival se állhatok szóba,h ha nagyon mérges meg is üt néha.Nem tudom mit tegyek lelkileg terrorizál az utóbbi időben.A képeimet meg csak Neki csináltam és nem szeretném,h ha kiadná őket...mivel még mindig szeretem.
2010. máj. 19. 19:24
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
olyannal jön,h nem vírussal v máshogy szerezte,hanem én küldtem neki...és így nem büntethető érte
2010. máj. 19. 19:44
 12/30 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
20
2010. máj. 19. 19:45
 14/30 anonim ***** válasza:
Hehe, ez napiszar gyanús dodog leszXD
2010. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
nem napi szar...hanem komoly
2010. máj. 19. 20:02
 16/30 anonim ***** válasza:
szereted?! észnél vagy?! meg szokott ütni?! terrorizál?! na szerintem húzz el pszichológushoz, ha ezek után is odavagy érte.
2010. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy nem tudod törölni...Miért ne tudnád?Ha kell rakd újra a gépét (már ha ott van), vagy vírusozd össze neki, v bármi.Nagyon sok lehetőség van.Utóbbiak már csak végső esetben.
2010. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal ellentétben, hogy ki tette fel a képet, az már kevésbé visszakereshető, hogy te küldted át neki, így pedig már mindjárt büntethető. Amúgy ne csinálj ebből ekkora problémát, szerintem minden lány elkövet egyszer az életében hasonló hibát, mégsem virít mindegyik a napiszaron. Mivel tudja hogy ezzel hergelhet téged, ezért csinálja. Ha nem érdekelne, kicsit komolytalanabbul vennéd az egészet, beletörődve rávigyorognál egyet és azt mondanád legalább a félvilág meglátja milyen jó nő vagy, rögtön megtorpanna hidd el! Arra féltékeny, hogy ha beszélsz egy pasival, de arra nem ha a félvilág lát meztelenül? Ugyan már... :D Hagyd ott a francba! Ha tényleg szétosztja a képedet hát istenem... aki ismer vagy akinek van egy kis esze úgysem csámcsog rajta, a pasit nézik majd egy gerinctelen senkiházinak. A többiek meg kit érdekelnek?
2010. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Neeem, félreértettél. A rohadt patkány napiszar.... és még sorolhatnám oldalak valamelyikére fogja kirakni.


Amúgy, minden embernek vannak baklövései, ez a kép dolog is az, ha ennyire jellemtelen, hogy felteszi, akkor túléled. Remélhetöleg jó csaj vagy és nincs mit takargatnod.

Az pedig, hogy megüt, szerintem ne gondolkozz, hagyd ott.

2010. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

szerintem is hagyd a francba!Ez az ember nem érdemel szeretetet!Annyi fiatal jófej szingli srác van még!Keress mást!A világ nem áll meg egy szakítás miatt és attól sem,hogy esetleg a szüleid a pucér feneked látják viszont a neten...bár lehet a családod érdemes felkészíteni az ilyesmire,ha esetleg mégis feltenné...

nked nincs róla valami hasonló képed?A fotoshop csodákra képes!!!!

2010. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!