Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak csináltam kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak csináltam kicsit pikánsabb képeket és most azzal fenygetőzik, h felteszi őket egy közösségi portálra. Mivel megromlott a kapcsolatunk szerinte mindenért én vagyok a hibás. Mivel térítsem jobb belátásra h ne tegye meg? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Mindenért engem okol,olyan h lassan pasival se állhatok szóba,h ha nagyon mérges meg is üt néha.Nem tudom mit tegyek lelkileg terrorizál az utóbbi időben.A képeimet meg csak Neki csináltam és nem szeretném,h ha kiadná őket...mivel még mindig szeretem.
2010. máj. 19. 19:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Egyébként mennyire pikánsak a képek?Csupán erotikusak,vagy perverz képek?Mert,ha csak erotikusak,akkor légy büszke és köszönd meg neki ha mégis felteszi!pláne,ha még jól is sikerültek!!Studióban sem könnyű jó beállítású erotikus képeket készíteni,nemmég,ha magáról készít valaki...ha pikánsak akkor nemtom...mindenesetre egy köcsög,ha felteszi!!!

te meg tanulj a hibádból!!Ne csinálj többet ostobaságot és egy életre jegyezd meg,hogy tényleg a legjobb barátokból válhatnak legnagyobb ellenségek!!!

2010. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te adtad neki a képeket, még törvénytelen, ha nyilvánosságra hozza! Ha illetékteleneknek megmutatja, az is! Nézz utána a neten a "képmással való visszaélés" fogalmának, ami nem városi legenda, mint sokan hiszik, és igenis fenyegesd meg, hogy jogi következményei lesznek, ha megteszi. Ez nem játék, nem gyerekcsíny, hanem törvénybe ütköző dolog. Közöld ezt vele, szerintem berezel tőle. És tényleg érdemes volna a szüleidnek elmondani, hiszen nem kell látniuk a képeket, és nincs mit szégyellni azon, hogy intim ajándékot adtál a barátodnak, akiben megbíztál. Pláne ha megtudják, hogy megütött -- ami szintén nem a te szégyened --, szerintem melletted fognak állni. Ha a fiúnak azt mondhatod, hogy a szüleid tudnak a tervéről, nem hinném, hogy meg merné kockáztatni a következményeket.
2010. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is elég lenne annyi, hogy "megbeszéltük a szüleimmel, hogy ha ezt megteszed, akkor jogi útra terelitek a dolgot" (nyugodtan, komolyan, szemébe nézve) Nézz utána neten esetleg könyvtárban milyen jogaid vannak ezzel kapcsolatban, és mond el neki, melyik törvény, melyik pontja ellen vét, ha felteszi a képeket. A probléma az, hogy ezt ma már a fiatalok természetesnek veszik. "Felteszek egy meztelen képet netre a csajomról és?" Csak hogy ez nem így működik, viszont nagyon sokan nem élnek a jogaikkal... ettől te még lehetsz kivétel!
2010. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
56%

"Aludj nála, és mikor alszik töröld ki a telójáról, gépéről a képeket. Vagy szex után fotózd le te is meztelenül és mondd meg, hogy felteszed te is, ha ő is. :)"

ma 19:28


Én még azt is tudnám javasolni, hogy játszál velei ágyhoz kikötözöset, mozdulni nem tud onantól, és akkor elő a fényképezővel!

Ha nem vagy erre képes akkor egy béna idióta vagy és ne rinyálj ha a napi szaron leszel!

2010. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasinak egyaltalan nem lenne gaz, ha meztelen kepek keringenenek rola a neten.Ez egy csajnak sokkal gazabb.Ez nem lenne buntetes.Szerintem is az a megoldas, hogy megmondod a pasinak, hogyha nem tesz le errol, akkor a rendorseghez fordulsz.Ez ellen nem tehet semmit.
2010. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ez tényleg gáz helyzet:S Szerintem ez olyan helyzet amiben nem tudsz mit csinálni, én amúgy ezért nem hagyok erotikus fotót készíteni, és nem is küldök a pasimnak


19L

2010. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
ha ilyen hülye vagy akkor meg is érdemled...
2010. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
ba*d pofán h tehet ilyet?!
2010. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kitörölni.

A gépén menj rá a kép keresőre ott kiadja az összes képet töröld neki ki az összes többi képével együtt utána lomtárból és azért a biztonság kedvéért nézd meg a telóját isxD

2010. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Jelentsd föl, de ne csak fenyegesd, hogy meg fogod tenni, hanem jelentsd föl... be fog rezelni.
2010. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!