Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mar erdeklodes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mar erdeklodes az exe irant?

Figyelt kérdés
A ferjem el,valt van egy kozos gyerekuk attol a notol,akivel elottem elt,egyutt. Altalaban hetvegen szokta a kislanyt elhozni. Ma irt neki a no akivel egyutt elt,hogy kesobb vigye vissza a kislanyt,mert el utazik arrol is beszamolt a ferjemnek uzenetben,hogy hova. A ferjem errol nekem is beszamolt hogy mit irt,neki az exe es teljesen ugy viselkedett mint,ha kilenne akadva hogy el utazik a no,meg neha ugy erzem rajta hogy meg mindig erdekli az a no. Ez is milyen furcsa,viselkedes mar hogy beszamol nekem hogy az exe miket irkal. Ti mit tennetek,ebben a helyzetben. Illetve szerintetek jogos hogy ezert feltekeny vagyok.
2017. jún. 25. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem jogos, túlreagálod. Ezzek a nővel, mint gyermeke anyjávalmindig lesz kontakt, ebbe törődj bele.

De amin változtass az a féltékenykedés, mert az elöbb utóbb a legtöbb kapcsolatot tönkreteszi.

2017. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

"Ez is milyen furcsa,viselkedes mar hogy beszamol nekem hogy az exe miket irkal."

Egyáltalán nem furcsa. Én örülök, ha tudok az ilyesmiről, őszinteségre vall, megbízik bennem ha ezt meri közölni.

2017. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem én még meg is köszöntem volna neki hogy elmondta :D Túlreagálod. Értékeld inkább az őszinteségét.
2017. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Azert mondta el, hogy mit irt az ex, hogy nyilt legyen hozzad, ne legyel feltekeny, hat nem sikerult.

Nem tudom miert akadt ki, hogy anyuka elutazott. Talan inkabb nem akarta a kislanyt, hogy tovabb lenne mint altalaban nala.

Az exet is megertem. Azert magyarazta el, hogy miert vigye apuka kesobb, mert azert ez igy illik. Ha nem magyaraz, apuka biztos rakerdez. Szoval ezt megolezte es megindokolta, hogy miert vigye a kislanyt kesobb vissza, viszont furcsalom, hogy apukanak ez nem tetszett.

2017. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Te egy sz@rkeverő házisárkány vagy. Örülj, hogy őszinte a férjed. Ha nem számolna be neked, akkor meg azért hisztiznél. Ismerem a fajtád. A férjed helyében kidobtalak volna az első ilyen jelent után.
2017. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
A "nő, akivel együtt élt", a felesége volt. Ugyanúgy, ahogy most te. Hadd találgassak: te voltál az a bizonyos harmadik, a volt asszonynak pedig nem volt eddig komoly új kapcsolata, most van alakulóban?:-) Más ugyanis aligha magyarázza, miért akad ki egy szerető apa azon, hogy egy-két órával tovább tart a hétvégi együttlét a saját gyerekével.
2017. jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Szedd mar ossze magad kerlek.
2017. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az exe iránt mindig is lesz valami féltékenység és ez természetes, de az hogy megbeszéli veled az nagyon OK. Neked kell odafigyelned, hogy a gyerek maradjon csak nyugodtan és csináljatok közös hosszabb programokat, hogy az ex is kitudja építeni az új kapcsolatát. Aztán szép lassan minden a rendes kerékvágásba kerül és mindenki él boldogan...
2017. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Én ezt ajánlom neked, meg még pár kommentelőnek:

[link]

2017. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nemhogy örülnél annak, hogy őszintén elmondja mit ír neki az exe...
2017. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!