Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom titkolózik a bulival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom titkolózik a bulival kapcsolatban. Ti sem mondanátok el ezt a barátnőtöknek? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Legénybúcsúra megy,aminek a programját nem hajlandó elmondani mert az csak " a férfiakra tartozik". Pár részletet elárult de nem mindent. Viszont egy barátjától megtudtam,hogy táncoslányt is hívtak. Soha nem szoktam féltékenykedni,most sem merülne fel bennem, ha őszinte lenne hozzám,viszont így nagyon zavar. Egy ilyet tényleg nem lehet otthon elmondani? Ha elmondta volna nevetnék egyet rajtuk és ennyi, miért kell ezt túlspilázni?

(pont ma is volt itt egy kérdés ahol viszont megcsalás is történt)



2017. jún. 25. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Te azt mondod nem vagy féltékeny, de igenis az vagy. Az én párom is elment egyszer egy ilyen legénybúcsúra, ő sem árult el szinte semmit, volt táncos lány is, de mivel megbíztam benne, nem is izgattam magam rajta tovább, szép volt, jó buli volt nekik, de elmúlt, kész. Ne aggódj már! :)
2017. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

És ilyen emberek házasodnak össze, akik a legalapvetőbb dolgot képtelenek megcsinálni egymás között, ez pedig a KOMMUNIKÁCIÓ!!!


Miért nem tőle kérdezed? Miért nem neki öntöd ki a lelkedet, hogy téged ez mennyire zavar?


Erre csak ő tud értékelhető választ adni.


Komolyan, azt hiszed, hogy a gyk majd helyettesíti a pároddal történő beszélgetést?

2017. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem csak azért nem árulja el, mert a legénybúcsú pasis dolog, nem tartozik nőre. Szerintem lár ezen vergődni.
2017. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Az övé?

Ha igen, nekem nem kéne olyan pasi, aki úgy érzi szüksége van táncoslányokra a saját legénybúcsúján, illetve nem közölné már előre a barátaival, hogy fogja magát és feláll, ha szerveznek neki egyet.

Ez ennyire egyszerű!

2017. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a kérdező pasijának van legénybúcsúja, ő csak résztvevő.
2017. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Jajj... csak a férfiakra tartozik, ez olyan izgi és titokzatos, hova szrjak... xD Ez kb. az a szint, amit gimis bulin toltunk; "ami itt történt, az itt is marad úúú...!" A párod egy nagy gyerek, ennyi az egész.
2017. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem az övé, egy barátjáé. Én sem vagyok féltékeny típus,csak zavar,hogy nem teljesen őszinte velem.
2017. jún. 25. 13:41
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Akkor meg egyszerűen mondd meg neki, hogy tudsz róla és kérdezd meg hogy miért hazudott.
2017. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

#2, a KOMMUNIKÁCIÓ-ba beletartozik mondjuk az olvasás is..

" a programját nem hajlandó elmondani "


Hazudni lehet igennel, nemmel, meg hallgatással is.

A párod az utolsó típus.

2017. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

#9


ha a kérdező elmondja a párjának, hogy neki rosszul esik az, hogy nem hajlandó több részletet elárulni, nem őszinte vele, és ez neki fáj, akkor jobb esetben, elmondja a további részleteket.

és akkor megint oda lyukadunk ki, hogy a kérdező nem közli kommunikációval az érzéseit a párja felé, ő meg nem gondolatolvasó, hogy tudja, hogy a párjának ez most rosszul esik.


azonban a kérdező is nagyon kíváncsi, és nem tartja tiszteletben azt, amit a párja mond neki "mert az csak " a férfiakra tartozik". " erősködik, makacskodik, hogy neki azért illene tudni. ha valaki bízik a párjában, akkor 100%-ban teszi és nem kérdőjelezi meg a szavát.

2017. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!