Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a tapasztalataitok ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Adott egy fiú és egy lány. A fiú a középiskolában 4 évig szerelmes volt a lányba, ami viszonzatlan volt. Rá 4 évre megismerkedik egy másik lánnyal akibe szinte azonnal beleszeret, össze is költöznek és ennek már 20 éve, hogy együtt laknak. Leszámítva a kisebb nézeteltéréseket minden rendben közöttük.


Viszont tavaly a fiú egy baráti társaságban találkozott a gimis szerelmével. Azóta 4x voltak együtt bulizni ezzel a baráti társasággal és ez a nő is ott volt (férjezett).

Sosem volt megcsalás, egyik fél sem adott okot a kételkedésre, tényleg nagyon szerették/szeretik egymást viszont amióta a régi szerelem bekerült a képbe, azóta a pár női tagja ideges és gyanakvó.

Lehet nincs rá oka, de a párja sokat ecseteli hogy az a nő mennyire jó fej.


Kérdés:

-van esély arra, hogy ennyi év és egy új szerelem illetve ennyi együttlét után fellángol újra köztük valami?

-feleslegesen lát rémeket a lány?

-a párja be akarta mutatni ennek a társaságnak, de ő nem volt kíváncsi rájuk egy vita miatt.

-ti mit tennétek a lány helyében? Jobb lenne azért résen lennie?


2017. jún. 8. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Legyél résen, jobb félni mint megijedni. Fellángolás sok sok év után is lehet, tapasztalatból mondom.
2017. jún. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a lány helyében összeismerkednék a társasággal, és ha eddig őszinte kapcsolatom volt a párommal, akkor próbálnék ebben bízni, és nem okot adni arra, hogy inkább elhallgasson dolgokat, nehogy felhúzzon. Igen, rohadt szar, amikor az ember párja egy másik nőnek a jó tulajdonságait ecseteli előtted, főleg ha nem volt mindig közömbös iránta, de gondolod, hogy áradozna róla, ha valóban lenne máris köztük valami fellángolás?

Amúgy tuti, hogy én is ideges lennék meg féltékeny, de próbálnám ezt kordában tartani.

2017. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
A srác már résen van ;)
2017. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én csak abból indultam ki, hogy ha én találkoznék a régi szerelmemmel (volt már hogy rám írt), az semmit nem indítana el bennem. Ahogy akkor is röhögtem amikor írta hogy nincs-e kedvem találkozni és nem is válaszoltam neki.


Megpróbálok akkor összebarátkozni velük, csak az a baj hogy nekem az arcomra van írva ha nem tetszik valami.

2017. jún. 8. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!