Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy álljak a sarkamra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljak a sarkamra egy rossz kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Párommal gyakran összeveszünk, és ilyenkor a fejemhez vágja az összes sérelmét. Nem bizik meg bennem, hogy nem takarítok, nincs mindennap főzve, önző vagyok a szexben stb. Napi 12 órát dolgozok, nem hanyagolom a házimunkát, csak nem csinálok múzeumot a lakásu nkból. Most kitalálta, hogy mondjak fel, és szüljek gyereket, vagy menjek máshová dolgozni, hogy ne legyek annyi pasival együtt, ha kevesebbet keresek, mint a munkahelyemen, a külön özetet ő kifizeti. EZen nagyon megsértődtem, de mégsem hagytam el. Nagyon sokszor megaláz, én mégsem tudom elhagyni. Miért??
2017. jún. 12. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
rossz kapcsolatot minek folytatni? abból ki kell lépni.
2017. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ilyennek gyereket szűlni? soha.otthagynám mint eb a szaharát.
2017. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott minél előbb! Miért engeded magad így megalázni? Úgy állj a sarkadra, hogy otthagyod!
2017. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kapcsolat jó periódusai erősebben vannak jelen a szívedben és az agyadban, és elhiteted magaddal, hogy a dolog újra eljuthat majd arra a jó szintre. Folyamatosan ezt mondogatod magadnak, és végül azon kapod magad, hogy nem tudsz a párodtól elszakadni. A remény tart mellette, és az egy borzasztó erős érzés. "A remény hal meg utoljára", ugyebár.
2017. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első körben azt gondold már végig, hogy mit is kapsz ettől a csodás kapcsolattól. Utána pedig azt, hogy fogsz e 300 évet élni, hogy nyugodtan pazarol az éveidet valamire ami látványosan nem tesz boldoggá
2017. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fish1 ***** válasza:
Ez a hapsi nem tisztel, irányítani és birtokolni akar, mint egy tárgyat. Ezen csak ő tudna változtatni, ha akarna. És nem a neked való megfelelésből, hanem saját maga miatt. Ha megfelelésből teszi, pár napig vagy pár hétig viselkedne csak másképpen. Ha meg saját maga miatt akarna változni, az nem egy rövid folyamat. Ő ilyen. Vagy elfogadod ilyennek és élsz boldogság nélkül, aminek semmi értelme, vagy meghúzod a határokat és vársz a csodára, hogy változni fog, de nem valószínű, vagy kilépsz és keresel egy normális embert. Viszont akkor tanulj annyit a helyzetből, hogy a következő hapsinál nem hagyod azt, hogy idáig fajuljanak a dolgok, valamint figyeld az előjeleket, mert az ilyen dolognak mindig van, nem a semmiből jön.
2017. jún. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nagyon sokszor megaláz, én mégsem tudom elhagyni. Miért??"

mert már félig zombi vagy.... sok időd nem maradt és egészen az leszel, ha nem rakod ki az életedből.

2017. jún. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!