Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tetszem külsőleg a páromna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem külsőleg a páromnak úgy érzem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk legelején is már a páromnak a "vadabb" külsejű lányok tetszettek(orrkarika, színes haj, tetoválás, piercingek, stb.)

Az exének vörös haja volt, a lábán egy tetoválás. Akikkel randizott, ott is számos tetovált lány akadt.

Aztán jöttem én. Egyszerű külső. Szépnek mondanak, de nincs bennem "vad".

A párom már a kapcsolat elején mondta, hogy miért nem festem be a hajam, miért nem vagyok egy kicsit merészebb és csempészek valami különlegeset a külsőmbe.

Aztán ezt abba hagyta. Kettőnk közül még ezek ellenére is ő ragaszkodik inkább hozzám(minden nap 7x minimum felhív, érdeklődik, dicsér, bókol, stb). De látom, hogy neki TETSZENEK ezek a lányok, és ezeknek a lányoknak is ő.

Egyszerűen akárhova megyünk, megnézi ezeket a lányokat.

kezdem úgy érezni, hogy meg van számlálva az időm ezen téren.

Ráadásul mostanában a fiú ismerőseim java oda van az ilyen lányokért. Nem ítélem el őket, de én magamat szürke kisegérnek érzem lassan. Mit tegyek?

Csak azért nem akarok "tetkót", hogy "legyen".


2017. jún. 26. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen se változtass magadon, ha te így elégedett vagy, mert nem fogod jól érezni magad a bőrödben.

Az pedig jusson eszedbe, hogy tetszhetnek neki az ilyen lányok, de mégis melletted van.

2017. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi? Szóval az elején meg akart változtatni? Ha neki a külső fontosabb, hát akkor menjen a p.csába :D De ha tényleg érződik hogy szeret akkor veled marad hiába nincs tetkód meg extrém színű hajad :) Én exem szőke de nekem a barna haj jobban tetszik, mégis őt szerettem eddig a legjobban és sosem akartam hogy barna haja legyen (főleg hogy fiú és nem hinném hogy be akarta volna festeni XD)
2017. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!