Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöjjek vele vagy ne? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele vagy ne? Nem vagyok még túl az exemen úgy érzem, sőt biztos, de tegnap este egy külsőleg kb ugyan olyan sráccal smároltam mint az exem. Belé is szerelmes lehetek vagy csak azért jön be mert exemre hasonlít?

Figyelt kérdés
Lelkileg az ellentetje ami nagyon bejön nekem, de külsőleg totál hasonlít, egy magasak, a hajuk, sapi, szem, bőrszín minden stimmel. Csak azért smároltam vele mert az exemre emlékeztet, és jól esett viszont ő sokkal többet akar, de én még nem állok készen új fiúra de vele annyira jó volt, mert mintha az exem találtam volna meg benne akibe még mindig szerelmes vagyok.

2016. júl. 17. 16:28
 1/1 Noren1989 ***** válasza:

Maradjunk annyiba, hogy ne.


26/F

2016. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!