Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy ideges vagyok, vagy ez nem szamit?

Figyelt kérdés
Barátomnak van egy kolleganoje akirol nem igazan tudok semmit, csak hogy a baratomnak mondogatja, hogy miylen szornyu a kapcsolata, ilyesmi. Most hetvegen viszont a baratom telefonjaban volt roluk egy kozos kep... szerintetek ez mar jelent valamit? Vagy ezt nem kene meg igy felfognom?
2017. jún. 27. 10:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nna álljon meg a nászmenet!


Most innentől kezdve tilos neki mással fényképezkedni?

Szóba állni mással?


Mi a rosseb vagy te, valami ortodox tálib? Vagy mi?


Há' szóljál kérlek, hogy teveled az ilyen agyhúgykő együtt jár, oszt vagy megszokja, vagy lapát... oszt meglátod, hogy meddig húzod TE lapátra kerülés nélkül!


Ez itten Európa, kislány. 2017!

Nem valamiféle elkrt kalifátus.

2017. jún. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
koszonom 10-es, ezt fogom tenni, magamon fogok kicsit valtoztatni es probalok kicsit ujitani :) Az utolso kommentelot pedig kerem nyugodjon le, sose tiltottam neki semmit es nem is fogok, csak feltettem egy kerdest :D
2017. jún. 28. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!