Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi számít őrlődő,...

Szerintetek mi számít őrlődő, befele ideges embernek?

Figyelt kérdés

Én nem érzem magam kifele idegesnek,meg olyannak,hogy hamar felkapom a vizet.Szókimondó vagyok.Elmondom amit akarok.Ha cseszegetnek visszaszólok,de nem kiabálok.Régen viszont mindent elfojtottam.A gondomat sem beszéltem ki.Bár valamikor rosszul jövök ki egy konfliktusból.

A pszihiáter szerint hamar felkapom a vizet csak nem érzem magamon,meg aki ilyennek ismert meg,az megszokta.A teszt is ilyeneket mutatott ki:alacsony érzelmi kontroll.



2017. ápr. 12. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Őrlődő befelé ideges ? Nem mutat a külvilág felé semmi problémát, csak mosolyog és mindenki azt látja, hogy rendben van minden, azt meg csak az illető maga tudja, hogy miféle düh harag probléma lakik benne legbelül.

Te csak hiszed hogy milyen nyugis vagy szerintem, azok viszont akik nem ismernek másmilyennek látnak téged.

Engem pl olyannak láttak, hogy meg is beszélgették egymás között aljas szemét módon az emberek aminek a következménye az lett hogy kizártak a szakmámból xD.

2017. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thuesday ***** válasza:

Azok az emberek akik mindig hallgatnak. Minden feszült helyzetben csak hallgat vagy éppenséggel alig szólal meg(persze van aki csak azért mert tojik az egészre)

Mert ha sokáig hallgatnak és éppenséggel senkivel nem tudják megbeszélni akkor ha kitörnek sokkal rosszabbak mint több 'kifelé ideges' ember

2017. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!