Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban olyan ritkák lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban olyan ritkák lehetnek az ilyen párkapcsolatok, hogy egy millióból kb, egy ilyen, vagy azért több ilyen kapcsolat van?

Figyelt kérdés

A férfi kövér, átlag alatti csúnyább külső, félénk visszafogott, kis jövedelemmel rendelkezik.


A nő átlagos vékony, a pasinál jóval szebb és a pasi személyiségét kedvességét, humorát szerette meg.


2017. jún. 27. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi a baj ezekkel a kérdésekkel?

Pont az, hogy állandóan úgy érződik, hogy az átlagos/vékony/szép nők többek, többet érnek, értékesebbek. Oké, van egy jó külsejük, de ezen kívül semmit nem szoktam látni ilyen kérdéseknél ami azt engedné feltételezni, hogy valóban értékes emberről van szó. Állandóan piedesztálra vannak állítva a szép nők pedig az múlik el a leggyorsabban.

(Egy szép nő is ugyanúgy lehet kis jövedelemmel rendelkező, félénk, visszafogott ember akinek még humora sincs pl.)

2017. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel. A magukat csúnya/kövér/átlagos vagy az alatti pasik mindig a csúcsmodell,természetesen vékony csajokat veszik csak észre,holott vannak molettebb alkatú dekoratív hölgyek is,de azt nem mert az már nem olyan. Hát mit csodálkoztok ha a nők is a full extrás pasikat választják ha ti magatok is csak a vékony csajokra buktok? A két nem legtöbb tagja pont ugyanolyan felszínes. Kb ennyi a véleményem.

18/L

S még mielőtt bárki megszólna vékony vagyok :D

2017. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A helyzet az hogy én olyan kevés számomra vonzó nőt ismerek hogy nemcsak a csajozás durván reménytelen de ha csak a kádban akarok gondolni valakire már ott bajban vagyok hogy "várjuk csak ki üti meg a szintet"
2017. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krukutyán Levente ***** válasza:
77%
#3 Hát igen egy ilyen kádban recskázó főnyeremény srácnál nem sok nő ütheti meg a szintet :D
2017. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Egyetértek az első két válaszolóval.

Annyi, de annyi olyat láttam már hogy egy pasi megalázkodott egy nőnek, mert szép volt meg vékony, meg hű nagy mellek, stb. Aztán​ meg a nő megcsatlta, megalázta, kihasználta és a személyisége is jócskán hagyott kívánnivalót maga után...

És ezzel nem azt mondom, hogy a szép nők belül értéktelenek, de sok olyan van, mégis inkább az kell, ahelyett hogy néha észrevennék az átlagos csajokat.

Ugyanezt fordítva is igaz.

2017. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!