Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fel fog egyszer nőni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel fog egyszer nőni vagy örök gyerek marad?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, lényegében jól meg is vagyunk, de van pár dolog amit nem tudok megérteni.


25 éves a barátom, most jelentkezett egyetemre (hogy megpihenjen a gyári munkától, és nyugodt pihenős munkája legyen, divatszakot választott,amit kb a legkönnyebb elvégezni, de munkalehetőség semmi - de majd anyuci intéz munkát..- ) eddig egyik munkahelyén se bírta ki 5 hónapnál tovább, vagy összeveszett a főnökével és kidobták, vagy ő maga hagyta ott.

végképp nem zavarja, hogy nincs egy vasa sem. A legnagyobb örömet az életében a számítógépes játékok jelentik. Teljesen gyerekes felfogása van. Pl.: gyereket akar, úgy, hogy nincs hol laknunk, a számlánkon nincs egy cent se. (de majd a szüleink biztos segítenének....)

még 18 évesen vett telefont, persze havonta fizetnie kellett volna, na persze, hogy egy részletet se fizetett ki (azóta eltelt 7 év, tehát ha eddig nem jelentkeztek már nem is fognak véleményen van), és még sorolhatnám... tehát teljesen gyerekes felelőtlen felfogása van, rá tudom vezetni valahogy, hogy az élet nem így működik? vagy feleslegesen erőlködöm? 23/L


2017. jún. 27. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindig a nők mondják hogy nekik nem a pénz számít? "végképp nem zavarja, hogy nincs egy vasa sem. " Nekem ebből a mondatból nem egészen ez jön le..
2017. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Az első jól kiszűrte a lényeget...
2017. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar téged, hogy ő ilyen, akkor minek vagy vele?

Beszélni tudsz vele, de ha ő maga nem akar változni, akkor te csinálhatsz bármit, úgyse fog változni.

Egyébként pedig ne akard megváltoztatni a maesikat, ne légy önző.

2017. jún. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

első kettő:

nem a pénz számít :) az első fél évben én segítettem ki őt az adósságaiból.

Nem akarom, hogy milliomos legyen, de igenis elvárom, hogy legyen rendes munkája és legalább egy kis spórolt pénze, ha velem tervezi a jövőjét.

Én egyetem mellett képes vagyok dolgozni, és rendesen beosztani a pénzem. Tudom, hogy szükségem van a munkára, tehát nem hagyom ott egyik napról a másikra.

2017. jún. 27. 23:28
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Bírom, amikor ilyen srácoknak van barátnője és mellettük maradnak, akik meg értelmes, érett, dolgozó, felelősségteljes férfiak, azok meg szívnak, mint a torkosborz, mert nem találnak maguknak barátnőt. Ha neked elég a srác, akkor az a te igényszintedet is tükrözi.
2017. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
100%
És mi is olyan jó ebben a kapcsolatban, hogy benne kelljen maradni?
2017. jún. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazi kis energia bomba lehetsz ha még, egy ilyen energia vámpír társat is ki tudsz szolgálni, amit te itt természetesnek gondolsz nem az. Figyelj elmondom neked, hogy NEM FOG VÁLTOZNI azért mert anyuci mindig segít és nem kapta meg azokat a pofonokat amiket meg kell. Ezeket az energiákat magadra is fordíthattad volna, a kapcsolatban kell egy egyezséges önzőség, nem lehet mindig másokra támaszkodni. Az ilyen emberek tönkre mennek, ha elhagyják őket, vagy anyuci esetleg már nem lesz. Az ilyen ember eldől támasz nélkül. Bárhogy is döntesz, legyél őszinte magadhoz.
2017. jún. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
NEM FOG változni! Lehúzni, kihasználni fog mindig mindenkit. Addig leszel jó, amíg segíted, kihúzod a szarból. A szülei is, aztán ha a szülei majd már nem élnek, akkor talál mindig egy balek nőt, ha az nem fog menni, akkor lecsúszik a lejtőn.
2017. jún. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Feleslegesen bizakodsz,el lett kényeztetve anyám asszony katonája! Nem történt meg az egészséges leválás.Mi lesz ha nem lesz anyuka? Diliházba fog kerülni?
2017. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!