Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom Pán Péter szindrómás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom Pán Péter szindrómás? Most szakítsak vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Párom az anyjával él 37 éves kora ellenére és nem is szándékozik onnan elmenni, konkrétan mint egy tini...

Mindig bulizni jár, a munkát kerüli és mindig anyuci szoknyája alá bújik.

Már rengetegszer beszéltem vele erről de nem látok semmilyen javulást. Tényleg itt a búcsú ideje vagy még reménykedjem abban, hogy felnő?



2017. febr. 8. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugy erzed van idod es szereted maradhatsz vele, de aki mar a fel eletet igy elte le, azzal szerintem baromi maceras lenne kozos eletet kezdeni. En biztos nem pazarolnam ra az idom, foleg mert igy arra kenyszerit teged is hogy sose legyel te se onallo. (Ha csak nem koltoztel mar kulon)
2017. febr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő már nem fog megváltozni, ezt te is tudod. Lehet, hogy lélekben tini, de valójában lassan középkorú felnőtt, aki nem akar változtatni.


Lesz még baja az életben, ha az anyjával történik valami! Én nem vennék egy ilyen csomagot a nyakamba, hogy később én tartsam el. Ha akarok egy gyereket pesztrálni, majd szülök.

2017. febr. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én eleve nem jönnék össze egy olyan férfival aki 30 éves kora felett a szüleivel él, kivéve ha mondjuk ideiglenesen valamilyen kialakult helyzet miatt. Neked ez eddig megfelelő, most már nem. Akkor lépj. Persze válhatsz arra, hogy megváltozik, de szerintem ha valakiben 37 évesen nincs igény erre, abban később se nagyon lesz.
2017. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyerekes vagy te is már bocs.De,hogy lehet a párod akit ennyire nem lehet komolyan venni?Hogyan gondoltad,hogy összejössz vele a semmire?Felszedett egy buliban te meg megálmodtad a nagy lamúrt?

Ő nem a párod max egy szexbarát de akkor meg mégis mit vársz?Összejössz egy "nagy gyerekkel" aztán meg az a bajod ,hogy egy "nagy gyerek"?fákinlogic

Meg onnantól nem is értem a kérdést ,hogy nem akar veled összteköltözni!!Mi a további dilemmád? :D

2017. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell szakítani, megérdemlitek egymást :D
2017. febr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan tudod, hogy milyen, rettentő ostoba dolog ezek után reménykedni. Még ha valaki mellett egyszer a jövőben meg is állapodik, az egészen biztosan nem te leszel, különben már megtörtént volna, sajnálom.
2017. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!