Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a feleségetek többet foglalkozna a kutyával mint bármi mással?

Figyelt kérdés

Rendezvényszervező, tehát ő ossza be az idejét, most 5 hónapos terhes emiatt hónapok óta ehyre kevesebb munkát vállal és helyette minden időt a kutyánkra fordít.

Most is 1 hete kértem, hogy valasszon már mint a gyerekszobához, hogy meg tudjam venni és végre elkezdeni, de 1 hét alatt még nem volt fél órája erre.

Most kb heti 5-6 órát dolgozik egy nap azt is főleg otthonról és kb 6-7 órát kutyázik/nap. Ezt 2 pici baba mellett nem teheti majd meg (ikreink lesznek) és ezt mondtam is neki, hogy a kutyának árt ezzel.

Teljesen befog kattani, hogy egyik nap még 7 óra jutott rá másnap meg már csak a töredéke.

Úgy néz ki egy napom, hogy reggel felkelek, lemozgatom a kutyát (10 km futás) 8-6 dolgozom. Délbe haza jövök enni egy 40 percre. Vagyis eddig enni jöttem haza mostanában én hozok kaját neki is, nincs ideje főzni 😧 Mikor haza értem elvittem régebe mégegyszer sétálni, de már nem. Most inkább főzök vagy mosok, vasalok stb. Házitündér lettem 😁 Ami nem is lenne baj ha ő ezek helyett pihenne és nem játszana meg sétálgatna.

A gyerekeknek még semmit nem vettünk meg, nincs kész a szoba.

Az orvos mondta neki, hogy nagy valószínűséggel korababák lesznek és jó lenne ha többet pihenne, hát ugye ez nem jön össze. Kb minden nap elmondom neki, hogy az jobb lesz ha 1 hónapig kórházba lesznek a babák és ingázhatunk be minden nap? Vagy ne adj Isten valami bajuk lesz és egész életünkben gondozhatunk egy beteg gyereket mert túl hamar született?

Pénteken megyünk vissza az orvoshoz, mert mikor legutóbb voltunk valamennyire nyitva volt a méhszáj, ha ez rosszabb lett akkor valószínű befektetik. Akkor is az lesz, hogy bekattan a kutya.

Ezt ő is tudja, biztos, hogy ő is fél mi lesz ha itt lesz 2 baba és gondolom a kutyázásba menekül, de nem tudom mit mondhatnék még neki, hogy befejezze ezt 😦😕



2017. jún. 28. 11:43
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

*egyre

*színt

*...mkb heti 5-6 órát dolgozik, egy nap ez kb fél órát jelent azt is főleg otthonról és kb 6-7 órát....

2017. jún. 28. 11:50
 2/31 anonim ***** válasza:
71%
Végülis a sétálás is pihenés, nem? Vagy feküdnie kellene az orvos szerint?
2017. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%
Nem akarok okoskodni. En no vagyok. Van egy cicank. Nem vagyok ugyan terhes de en bekattannek ha rogton az elso terhesseg alatt 2 sziv dobogna az enyem alatt. En is a minden masba menekulnek. Hiszen utana var ram a folyamatos siras, pelenkazas, etetes, setalas, akaratoskodas. Egyszoval veget er a tempo nelkuli nyugis eletszakaszom es mindenemme valnak a kicsik. Adj neki meg egy kis idot. Neha neha finoman utalj ra a dolgokra.
2017. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Most konkrétan csak wc-re és zuhanyozni kéne felkelnie. Dehát... 😧
2017. jún. 28. 12:08
 5/31 anonim válasza:
38%
Hát egy 5 hónapos terhes még bőven dolgozhat, bejárhat munkahelyre is. Erős túlzásnak tartom, hogy ebben az állapotban csak a fürdőbe járhatna ki.
2017. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
10%
Akkor kit érdekel, hogy mi lesz a kutyával? A gyerekeket veszélyezteti.
2017. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
58%
5-ös, ja, te aztán biztos jobban tudod, mint az orvosa...
2017. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
90%
Utolsó, koraszülöttről van szó
2017. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem depressziós, beszélgetned kéne vele, de nem számonkérően, hanem kérdezd meg, hogy mi nyomasztja, mi a probléma.
2017. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
93%
Nem utolso hanem 5os
2017. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!