Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól számít kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít kapcsolatnak az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel kb egy hónapja randizunk. Volt csók, és a hétvégén már szex is. Ha megyünk valahova, kézenfogva megyünk. Viszont arról nem beszéltünk, hogy ezek után kapcsolatnak számít-e vagy se. Kérdezte, hogy tudnék-e vele lenni, amire igent mondtam, de kb ennyi.

Lehet ő már teljesen természetesen kapcsolatnak gondolja az egészet, viszont én még kételkedem.

Nem akkortól számítana kapcsolatnak ha megbeszéltük?

Bár az is érdekes helyzet lenne, ha mondjuk pár hét múlva felhozom a témát, ő pedig teljesen természetesen közli, hogy ő egy ideje már kapcsolatnak gondolta...


23L


2017. jún. 29. 20:48
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Drága 9-es.


Rossz napod van?

Normális kérdést tettem fel. Nálad csóktól számít kapcsolatnak, tudomásul vettem, viszont nálunk a harmadik randin volt csók, és még akkor egyáltalán nem éreztem azt, hogy kapcsolat lenne. Viszont attól mert még szerintem egy csók nem a kapcsolat kezdete, jogosan tehetem fel a kérdést, hogy ez után mikortól számít annak.

2017. jún. 29. 21:09
 12/20 anonim ***** válasza:

Nincs rossz napom, csak egyfelől egy teljesen felesleges kérdést akarsz itt fejtegetni másfelől pedig ha írok egy választ, akkor erre leírod, hogy:


"Azt azért nem mondanám, hogy már a csóktól. :)"


Ez azt jelenti, hogy tudnod kell, hogy mikortól, viszont akkor minek kérdezed?

2017. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Kérdező. Ezt ti döntitek el, nem pedig mi. Felmerült benned a kérdés, kérdezd meg erről szerintem a jelölted. Nehogy addig várj míg kifutsz az időből. Neked kell eldöntened, milyen irányt vegyen az életed.

30/f

2017. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

csóktól én sem gondolnám,hogy kapcsolat lenne

én is hasonló cipőben vagyok,annyi ,hogy szex nem volt , és kb 2hónapja nagyon jól elvagyunk,csók az utóbbi találkozásnál mindig, és engem is átölel ,megfogja a kezem mások előtt amin le is döbbentem

mi is csak annyit tisztáztunk az elején,hogy csak komoly kapcsolat ,mindketten túl vagyunk egy elég nagy csalódáson


23/L

2017. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

De ha tudod, hogy nem a csóktól számít, akkor ezt csak akkor jelentheted ki, ha tudod, hogy mikortól számít annak.

Hisz ha nem tudod mikortól számít annak, akkor miért ne számíthatna a csóktól is annak?

2017. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

15:

Ez hülyeség. Már bocsi.

Ennyi erővel azt is mondhatnánk, ha egy srác randira hív, onnantól miért nem számíthatna kapcsolatnak? Nyilván tudjuk, hogy az még nem az. Kb így van a csóknál is. Attól mert nálam a csók még nem kapcsolat, feltehetem azt a kérdést, hogy ez után mikortól számít annak.

2017. jún. 29. 21:36
 17/20 anonim ***** válasza:

"mi is csak annyit tisztáztunk az elején,hogy csak komoly kapcsolat ,mindketten túl vagyunk egy elég nagy csalódáson"


Ebben az esetben csendben "átcsúsztatok" kapcsolatba. Komoly kapcsolatban nem csókolgatsz csak úgy random embereket. Vagy részedről nem komoly----->füllentettél.

30/f

2017. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Az elvárások megjelenésétől.

Mondjuk nem beszéltek egy hétig. Ha elvárod, hogy magyarázatot adjon róla, hogy miért nem keresett, akkor kapcsolat.

2017. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hétfőn 11 órától. 😑
2017. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nehogy koppanj. Sajnos nekem volt olyan esetem, hogy mindenki előtt barátnőként kezelt, hozzád hasonlóan, aztán pedig mikor már tényleg azt hittem hogy együtt vagyunk szólt ,hogy még nem, mert neki idő kell. Aztán kimagyarázta magát, majd tovább állt. Én éppen ezért nem szeretem az ilyen szitukat amikor nem tudod ,hogy most mi van. És szerintem benned is megfogalmazódott ez a kérdés.


És kedves kérdező, hiába toltad le azt a válaszadót aki a csókosat írta. Hiszen igaza van, Te is tudod ,legalábbis gondolhatnád, hogy mindenkinél más az az időpont amikor kimondják a kapcsolatot. Nekem volt olyan, hogy a második randi után bemutattuk egymást otthon. Mégis mit vártál? Mondjuk azt, hogy 3 hét, vagy 6 hét? Adjunk statisztikai adatokat? Minek? Mikor mindenkinek más azaz időpont. Persze megkérdezheted, de ez a kérdés az én megérzéseim szerint a kételyeidből ered. Te nem tudod pontosan, 100%-ra, hogy jártok-e.

2017. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!