Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha ismerkedés során...

Lányok, ha ismerkedés során kiderülne, hogy már öltem embert önvédelemből, akkor az csökkentené az esélyét egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Amúgy diplomás vagyok, világlátott, de egyszer meg kellett tennem a saját életem és mások élete védelmében. A bíróság is felmentett és abszolút nincs semmilyen priuszom.


26/F


2014. okt. 15. 17:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Meglepnél, az tuti.
2014. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nem lány vagyok, de pls meséld már el a sztorit! kíváncsi vagyok!
2014. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Engem nem zavarna kicsit sem.

22L

2014. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
5%
engem nagyon zavarna!
2014. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
1%
aki embert ölt akkor is csak 1 gyilkos marad! én félnék tőled aki embert öl az se 100 as
2014. okt. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, de nagyon érdekel a sztorid! Légyszí meséld el privátban!!! :D Amúgy, ha csaj lennék akkor biztos nem zavarna, de azért a részletek is fontosak...
2014. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
9%
Lefegyverezhetted volna, vagy leütöd hogy elájuljon. De megölni, az azért komoly dolog. Egyáltalán biztos nem volt benne semmi részed? Nem idegesítetted fel? Nem tartoztál neki? Az is lehet hogy most kamuzol, lehet csak kitaláltad az egészet, vagy lehet mégis egy gyilkos vagy. Aki ilyet mondana, azt messze elkerülném. És szerintem minden normális ember. Úgyhogy sztem messze kerüld el a normális embereket, van elég hülye, azokkal jobban lehet szórakozni, tehát őket boldogítsd.
2014. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom, de félnék tőled, az biztos. :/
2014. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
20 évesen egyszer nyáron a nagymamámnál aludtam. Betört 2 cigány baseballütőkkel. Az egyik bejött a házba és elkezdte verni mamát pénzt követelve. Erre az akkor már nem élő papám vadásztőrével nyakon szúrtam.
2014. okt. 15. 17:50
 10/23 anonim ***** válasza:

Szerintem minden (normális) emberből kihozható, hogy meggyilkoljon valakit, ez még pár száz éve minden napos volt... Ez bennünk van genetikailag és, amúgy is ha a bíróság felmentette akkor biztos oka volt rá, hiszen az ha megállapítják, hogy önvédelem volt nem = azzal, hogy fel is mentik. Főleg nem 1-2 éve nem volt az... Szóval ez a körülményektől függene! Már, ha igaz a kérdés, mert nekem kicsit kamu szagú.


Kíváncsi vagyok, hogy azok akik itt szörnyülködnek, mit írnának, ha mondjuk ezt a kérdést egy katona írta volna ki aki több 10 embert ölt már.

2014. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!