Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van ez? A párom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? A párom már vajon nem vonzódik hozzam?

Figyelt kérdés

A párommal 8hónapja vagyunk együtt

Az első két hónapban még csak nem is veszekedtünk aztan elkezdődött a feltekenykedes

Mára már vagy kétnaponta veszekedunk valamin

Miert van ez?

A másik kérdésem az lenne hogy eleinte naponta vagy kentnaponta szexeltünk de most van hogy egy heten csak egyszer vagy ketszer

Amugy egyutt is élünk

Nem híztam el es szerintem ugyan olyan kívánatos vagyok mint a legelejen

Es sokszor rosszul esik ez

De azt mondja mindig h faradt mert sokat dolgozik

Ez is igaz de mar a kapcsolatunk elején is igy dolgozott es ennyit

De szeretem

Es o is engem. Tudom es erzem rajta

Csak ezek olyan furcsák nekem

Ez mostmar mindig igy lesz?



2017. jún. 30. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
11%

Nem veszekedni kell, hanem egészen mást.

Veszekedni a szomszéddal kell, meg a főnökkel.

Milyen kapcsolat az, ahol nézeteltérések vannak, amiket nem lehet megbeszélni?

2017. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Kérdezd meg, hogy vonzódik-e még hozzád,szerintem tőle kapod majd a legtutibb választ.

Kicsit te is feldobhatod a szürke hétköznapokat, szervezz közös, esetleg romantikus programokat. Csábítgasd, csinálj olyanokat amiktől alig várja majd hogy hazaérhessen hozzád:)

2017. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Sok veszekedéstől szerinted kinek van kedve szexre? Senkinek az égvilágon. Ezért nem vagytok együtt sűrűbben. Mondjuk meg kéne vizsgálni a féltékenykedés pontos okát: melyik fél a féltékeny, van-e oka rá stb.
2017. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Elmúlt a szerelem. Nem tehet róla, mert a szerelem már csak ilyen. Múlik, ha nem ápolják. S vele múlik a nemi vágy is.
2017. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!