Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sz.rózsa kérdése:

Ti mit tennétek a helyemben? A pasim 44 é, van 1 kisfiunk, de nem lakunk 1 városban a gyerek velem él. Ő 7közben dolgozik (nem talizunk),7végén rohan haza, pár ó vagyunk 3asban összvissz.

Figyelt kérdés
Az anyja 1,5 hétig benn lesz a kórházban, párom megkért, h nézzek rá az apjára 3-4 napig. Főzés, takarítás. Mondtam, h hétvégén nagyon szívesen, de hétköznap nem tudok 2felé szakadni, nyilván a saját házam prioritást élvez, ráadásul itt a gyerek, nem érek az apjához rohangálni. Van segítsége amúgy: szomszédasszony, rokon lány és fiú. Egyébként önellátó. Na, meg is kaptam, h akkor hétvégén se menjek! Sztetek? Nálam nem tud 1 napig maradni velem és a fiával, akkor ő miért várja el, h rohanjak az apjához? Ja, az anyja nem szedte a gyógyszereit, ezért kapott szívrohamot. Miért én oldjam meg az ő dolgát?!
2017. júl. 5. 00:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

ez nem így működik... ez a méricskélés visszatetsző.


krízishelyzetben, ha 2 ember szereti egymást, összetart, és egymás keze alá dolgoznak.


én ezt szó nélkül megtenném a szerelmemért, és viszonzást sem várnék.

2017. júl. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ok, csak az a baj, h ő fordított esetben nem tenné meg. Ez biztos. Egyébként én nem is várnám el. Ez is biztos.
2017. júl. 5. 00:53
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
Az apja talan nem tud fozni es takaritani?
2017. júl. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Tud. A takarítás meg olyan, h maga úgysem csinál olyan magy koszt ennyi idő alatt. De a lényeg! Ha neki mindig! a szülei az elsők én miért törjem magam?!
2017. júl. 5. 01:01
 5/23 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy gondolom, h ez egy szakítópróba egyben. Ha szeret, úgyis megért és keres más segítséget, ha nem szeret, akkor elhagy és megmutatja, hova is húz igazából! Akkor viszont miért is sajnáljam, h vége?!
2017. júl. 5. 01:18
 6/23 anonim ***** válasza:
Hát szerintem főzönenek magukra a szülei
2017. júl. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy család úgy működik, hogy számíthatok a másikra ilyen helyzetben is. És ő is számíthat rám. Valami miatt közötted és a "párod" között nem alakult ki az a szoros érzelmi kötelék, amely téged arra sarkallna, hogy ebben a helyzetben cselekedettel és érzelmileg is a párod mellé állj. Inkább méricskélsz, és szakítópróbanak tekinted a helyzetet. Nem éltek együtt, ti tudjátok, miért. Nekem kívülállóként az az érzésem, hogy van nálatok több gond is, ha emiatt szakítani akarsz. A rövid leírásod alapján úgy tűnik, számodra ez a párkapcsolat egy ideje nem működik.
2017. júl. 5. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%

A párod 44.. az apja legalább 65 éves lehet.


Szerintem társaságot akart neki biztosítani a nehéz helyzetben.


Viszont én tutti nem egy kvázi egyedülálló anyukát kérnék meg erre, akkor sem, ha a párom. Max a héten pár órát lekirándultok a gyerekkel(ha már legalább 3 éves) attól függően, mennyire lakik közel hozzátok és visztek neki egy kis ételt ajándékba. Takarítani nem kell szerintem.


A bácsi a gyereketek nagyapja..

2017. júl. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy hétköznap nem találkoztok, és hétvégén se?

Mert akkor felvilágosítalak ha még nem jöttél rá, hogy ti nem vagytok 1 pár.

2017. júl. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ő csak úgy van velem hétvégén 2 napot, ha 2 hetente elvisszük az unokát a szüleihez. Egyébként mindent kitalál, h rohanjon haza. Ok, segítsen, de nem igaz, h mióta megszületett a gyerek (15 hó), nem tud 1 napot velünk lenni itt. Nekem macerás lenne az utazás buszon a picivel főleg ilyen melegekben. Miért nem elégszik meg, h hétvégén, amikor jön értünk és amúgy is megyünk hozzájuk? Amúgy sokszor van, h amikor itt van és megkérem vmire, felhúzza az orrát v fikáz dolgokat, amiket átlag ember nem. Szóval kicsit nehéz. Amúgy nem én akarok szakítani, ő fog, ha. Majd meglátjuk. Am már rájöttem, h a legnagyobb baromság v így szülni. A gyerekkel annyit törődik, h jól van kisfiam, megsimítja a buksiját és kész. Nekem abszolút nem segít. Szinte nem is ismeri az apját. Tudja, h pár hónapja szeretnék elmenni kajázni egy helyre, de nem visz el. Pl. Szóval a kedvemben sem akar járni, legalább 1x. Ezek után miért érezzem úgy, h ott kell lennem az apjával?
2017. júl. 5. 07:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!