Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők/Lányok nektek zavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok nektek zavaró volna ekkora anyagi különbség vagy nem számít?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk randizgattok vagy akár együtt vagytok már egy fiatalabb (30 alatti/körüli) férfival és mondjuk 4,5-5 milliós "fizetése" van minimum. Vagyis 50-60 milliós osztalékot vesz fel (ez már adózott) évente a cégéből, ami kb ennyi ha 12 hónapra leosztjuk.

Elképzelhető, hogy ez zavarna valakit ha mondjuk nagy az anyagi különbség? Hogy egy lány emiatt távolodna el?


2017. júl. 8. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Hát persze, hogy zavarna. Nekem nincs ennyi pénzem. Ő élhetne nyugodtan nagy lábon, de én visszatartom? Nem. Nekem sem tetszene az ilyen.
2017. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Engem bizony nagyon zavarna. Akarmit tesz eltartottnak ereznem magam, kilognek az o koreibol, masok lennenek a hobbijaink, magyarazkodnom kell h miert masok az etkezesi, utazasi, telefonalasi, vasarlasi szokasaim: mert nekem gondolkodnom kell h marad-e penzem. En nem tudnek kezelni ekkora kulonbseget.
2017. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Magyarul zavarná-e a nőt, hogy gazdag vagy? Ezt ugye nem komolyan kérdezed?
2017. júl. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem az a férfi, aki ennyit keres, megszokta, hogy ő a főnök. Tehát be kéne neki csicskulni. Nem főzök, nem szülök semmi pénzért. Meg biztos vannak extrém szex igényei, amiket teljesítenem kell, ha eltart. Kösz, nem.
2017. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltam még ilyen helyzetben, de ez sok mindentől függene. Például egy kapcsolatban illik viszonozni, ha a másik megajándékoz, elvisz valahova, én meg Fidzsire senkit sem tudnék befizetni, maximum a Balatonra.

(#csóróegyetemista)


Mindenesetre ez a pasi személyiségétől is függ. Attól függ, hogyan viselkedsz - bár a főnökösködés, felsőbbrendűség éreztetése amúgy sem a rózsaszín ködös időszak jellemzője, hanem pár hónap múlva látható.


Végül is fölösleges ezen kattogni, mert téged valószínűleg egy, konkrét leányzó válasza érdekelne. Mondanám, hogy beszélj vele erről, de a mély beszélgetések is inkább hosszú kapcsolatba jók, azért az első randin még nem ez a téma.


21/L

2017. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Ilyen helyzetben még nem voltam, de nyilván, ha közösben kéne mindent fizetni, akkor nem győzném :D

Vagy ha mindig valami puccos helyre akarna menni, nem győzném.

Szóval ha az én tárcámnak is megfelelő programokra visz, akkor nem bánom. Ha hajlandó elkényeztetni a pénzéből, akkor meg kifejezetten hálás vagyok :DDDDD

2017. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Valószínű sosem leszek ilyen "gondban", de zavarna igen. Mivel az én jövedelmem töredéke ennek, sokszor még egy 200ftos csokin is elgondolkodom, hogy biztos megvegyem-e. Én nem tudnám finanszírozni azokat a dolgokat ami neki meg természetes valószínű.
2017. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Eléggé zavarna. Tuti megnyomorítaná a lelkem, hogy folyton azzal kelljen szembesülnöm mennyi mindenre nincs lehetőségem. Teljesen eltérő életet élnénk, más lehetőségeink lennének, és tele lenne a kapcsolat súrlódásokkal emiatt. Szóval nem illenénk össze.

Most is nem rég kénytelen voltam 4500 ft-ért sampont venni - szeborreás dermatitisz miat -, de előtte hetekig tépődtem rajta, hogy tényleg szükséges-e, mert rohadt drága.

2017. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

zavarna, igen

sok közös témánk és programunk nem lenne

2017. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, kérnék tőle tanácsokat befektetéshez és egyebekhez, bizonyára ért hozzá, ha már ennyit keres. Őszintén érdekelne hogy építette ezt fel, mivel én is szeretném egy kicsit többre vinni, mint az átlag.


Ha emberileg jól kijövünk, nem gondol rám a pénzéért luxusprostiként, és tiszteli a kapcsolatunkat, engem nem zavarna.


26N

2017. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!