Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdezhetem attól a lánytól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezhetem attól a lánytól akinek udvarolok, hogy milyen a természetem és mi az ami nem tetszik bennem?

Figyelt kérdés
Megfogja mondani őszintén és ez nem fogja őt mondj befolyásolni negatívan feltüntetni engem? Ha elmondja ezeket a problémákat?
2017. júl. 8. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Megnéztem a PTKban és a BTKban is, és semmi nem tiltja, hogy megkérdezd...



Az más kérdés, hogy milyen választ fogsz kapni.

Leggyakrabban bullshitet, a semmi baj veled, minden lány örülne egy ilyen srácnak, de nem állok készen egy kapcsolatra típust.


Esetleg végig sem gondolta, hogy mi nem tetszik benned, akkor csak valamit odamond, amin te hónapokat fogsz pörögni, pedig ő sem gondolt bele jelentést.


Rosszabb esetben valami kifejezetten rosszundulatút, mert éppen mérges a világra vagy csak szimplán bunkó

2017. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán hiszem hogy kielégítő választ kapnál. Vannak fiú ismerőseim akikre soha nem tekintenék/tekintettem potenciális partnerként de nem tudom megmondani miért nem. Vannak akiknél meg pont azért lennék nehéz helyzetben mert pontosan tudom miért nem akarnék semmit de ilyesmit nem lehet bántódás nélkül közölni. Megbántani meg senkit nem akarnék.

Szóval valószínűbb hogy kitérő választ kapnál. Azt nem értem miben befolyásolná ez a lányt.

2017. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor már befolyásolta :D
2017. júl. 8. 19:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg.
2017. szept. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!