Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom minden nőnek tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom minden nőnek tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt.

Nem telik el olyan hét, hogy valaki ne mozdulna rá a páromra, és már nagyon idegesít.

Mondok példákat:

-Tegnap kiment a haverjaival strandolni, és 3 lány CSAK a párom számát kérték el-mire a párom közölte, hogy van barátnője.

-Bejelöli őt egy vadidegen lány, ráír, és edzős képeket küld a páromnak, amin ki van a csaj hasa(a párom nem szólt rá)

-Múltkor metrózunk, és a csaj POFÁTLANUL bámulta a páromat. Akárhogy néztem a csajra, bújtam a páromhoz, a csaj tovább bámulta a párom, és a párom is a lányt(elméletileg olyan jó nyaklánca volt, hogy azt nézte a lánynak).

-Strandra mentek szintén, a haverja hozta a lány barátait, és a páromékra voltak kattanva a csajok. Elméletileg az egyik egy jólelkű, aranyos kislány, akivel a párom tök jót beszélgetett.

-Múltkor közös programon voltunk, beraktak mellénk két lányt(ilyen csoportos játék). Az egyik lány FÉLRELÖKÖTT és megfogta a párom kezét és úgy ment vele. Hatalmasat kiabáltam, hogy HÉÉÉ. Mire mindketten rám néztek, és a párom meglepődve érzékelte, hogy nem az én kezemet fogta.

-Facebookon rengeteg lány jelöli be, és küldözget képeket neki. Anno mikor én megismerkedtem vele egy koknurencia lány a fenekét küldt el a páromnak. A párom szerint a lánynak nem volt rossz alakja(még ezt előttem mondta), én meg közöltem neki, hogy duci csaj. Nem, nem szerinte ezt féltékenységből mondom, majd mikor élőben meglátta, döbbenten adott nekem igazat.

-Az exe felhívja telefonon, amikor már fél éve együtt vagyunk, hogy menjenek már el együtt fagyizni, a csaj könyörög, hogy akár kiutazik a páromhoz. A párom mondta, hogy nem, majd az ex rákérdez a telefonba, hogy MÁR NEM SZERETSZ? Öcsém, nekem nem könyörögtek így az életben a férfiak.

Rohadtul elegem van. Oké, lehet, hogy túlreagálom, de AKÁRHOVA megyünk, azzal kell küzdenem, hogy őt bámuljak, a lányok nem veszik le róla a szemüket.

Ezzel szemben én nem vagyok valami bomba nő. Az alakom nagyon szép(sokat sportolok), a hajam viszont gyerekkorom óta sprőd, már mindent kipróbáltam, vágatom, kenem, argánolaj, blablabla, a fodrász se tud már mit javasolni. Sose leszek világszép lány, és ez még jobban ront a helyzetemen.

Komolyan mondom, úgy érzem minden nap, hogy tennem kell mindig valami érdekeset a kapcsolatért.

Ha megakarom vele beszélni, szerinte betegesen féltékeny vagyok.

Mondom, rám nem mozdulnak rám a pasik. Meg ha rámír valaki, én RÖGTÖN mondom, hogy párom van.


2017. júl. 5. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Annó amikor ismerkedtetek akkor ő kezdeményezett nálad vagy te ?
2017. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépj ki ebből a kapcsolatból, mert csak idegroncs lesz belőled. Más megoldást nem látok, ha ennyire nem bízol se magadba, sem a párodban...
2017. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

Kiscsillag, már az elején tudtad ezt. Nem pont azért jöttél össze vele hogy a vetélytársak (barátnőid stb) sárguljanak az irigységtől?

De tudjuk, majd csak TE kedvedért meg fog változni!

2017. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Itt alapvetően az önbizalom és a párod iránti bizalom nincs renben...azt szoktam mondani, a féltékenység olyan, mint a drog, megváltoztatja a személyiséget...te is elindultál ezen az uton...ha nem változtatsz, el fogod vedzíteni...
2017. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindig boldogtalan leszel és azt fogod érezni, hogy folyamatosan versenyezned kell. Főleg, ha az idő előrehaladtával már a tökéletes tested sem lesz olyan tökéletes, hanem veled öregszik. Te tudod, megéri-e neked ez, nekem nem érné meg.
2017. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az őszinte választ.

Nem, nem azért jöttem össze vele, hogy sárguljanak a többiek az irigységtől. Ő életem második kapcsolata, intimitás terén az első komoly.

Nagyon naiv és szerelmes voltam, amikor összejöttem vele.

az önbizalmam tényleg nincs rendben, azon már dolgozom.

Sajnos anno történt egy dolog, ami a bizalmamat megrendítette, vagyis inkább úgy mondom, csinált valamit.

Azóta nehezen bízom benne.

Én voltam aki kezdeményezett. Legalábbis aki tepert érte. :)

2017. júl. 5. 13:21
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

#6: Több mindent elcsesztél:

1. Naiv voltál. Ez már probléma,bár nem tudom,mire értetted.

2. Megbocsátottál neki egy olyan dolgot,ami miatt sose fogsz benne bízni,ergo bizalom nélkül egy kapcsolat egy kerék nélküli autó.

3. Egy nő ne teperjen. Jó,hogy nem te harcoltál a kegyeiért.


Ha nem csal meg a barátod,akkor megeshet,hogy akkor is tönkre vágja az önbecsülésed, mert amit leírtál,az már sok.

Mellesleg egy rakat olcsó nő viseledik úgy,ahogy azok a "lányok". Már jobb vagy az ilyen tapados ri.biknél.

2017. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Már írtál ki hasonló kérdést,hónapokkal ezelőtt,talán.Szóval azóta is csak sínylődsz..nem ez a fiú kell neked,én is azt tanácsolom,hogy hagyd ott.Nem valószínű,hogy változni fog a helyzet,te pedig továbbra sem leszel boldog.
2017. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8:

Nekem is rémlik, a kézmegfogós rész miatt.

2017. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. De mutatsz róla privátba képet. Annyira kíváncsi vagyok hogy milyen srác az akire ennyire röpülnek a lányok.ez nagyon érdekes számomra,hogy nő társaim ennyire pofátlanul rámenjenek egy foglalt fiúra. Hát merre tart a világ. HIHETETLEN
2017. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!