Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

A szerelemem már több mint egy éve nincs együtt az előző párjával de úgy vettem észre mostanában,hogy újra fut a lány után. Két hónapja elkezdtek újra beszélgetni, de mostanra már eljutottak addig,hogy gyakran hívogatják egymást, kettesben találkozgatnak. Üzenetben meg azt írta neki,hogy reméli újra lesznek még együtt. A csaj erre csak annyit reagált,hogy biztos benne,hogy még lesznek együtt,de hogy még nem jött el újra az idejük. Természetesen mikor rákérdezek az exre folyamatos tagadásba ütközöm,de ha választani kell,akkor minden esetben a leányzót válassza. Sokkal inkább vele találkozik,és nem elém jön a munkahelyemre. Megemlítettem neki,hogy ez zavar engem de erre csak azt felelte,hogy velem lakik engem minden nap lát a lányka meg hiányzik neki. Múltkor a lány bejött a kávézóba ahol dolgozom,és én egyből felismertem, de ő engem szerencsére nem,és így beszélgettem vele egy picit majd ő terelte a barátomra a szót,mert azt mondta,hogy az exe nyomasztja hiszen szereti,de nagyon gonosz módon viselkedett vele és ezért nem akar visszamenni hozzá. Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Egy ilyen srác miatt hagytam el még három éve az országot,erre megint egy ilyet kapok....nem tudom eldönteni,hogy ez hírtelen fellángolás nála,vagy csak több figyelemre vágyik tőlem. És biztos vagyok benne,hogy nem csal meg,mert annál becsületesebb. A párommal egyébként fél éve vagyunk együtt.

27/N



2017. júl. 9. 17:12
 1/4 Költőnő? ***** válasza:
100%
Meglep, hogy ez számodra kérdés. Számomra nem lenne az. Több exemmel is barátokká váltunk, de soha senkivel nem beszélnék így. Ez olyan szintű ghesziség, amit nem tudnék elkövetni azzal szemben, akit állítólag szeretek.
2017. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt írtad, ha választania kell, gyakran a masik lányt választja.

Szerintem mèg kötődik hozza érzelmileg, ezt az is alátámasztja, hogy "reméli újra lesznek még együtt".

Ha annyira becsületes lenne, akkor legyen veled őszinte, akkor is ha fájna az igazság. Így nem pazarolnál rá több időt, hanem olyat keresel, akinek nincs más az életében és szivesen megy el elèd a munkahelyedre.

2017. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha őt választja mindig ,akkor miért nem dobod ki a fenébe?
2017. júl. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én komolyan nem értem egyes nőtársaimat...

A pasidról konkrétan tudod hogy egy másik lány után kajtat, nem is tahadja, maga mondja hogy hiányzik neki és inkább vele találkozik minthogy érted menjen, és ezek után még megkérdezed hogy mit csinálj?

Bele gondoltál abba hogy ezekkel a dolgokkal konkrétan megaláz téged, te meg simán hagyod?

Én úgy rugnám ki páros lábbal hogy csak úgy repülne...aztán mehet a másik lányhoz vagy akihez akar.

Legyen már több önbecsülésed! Most minek olyannal lenni aki ennyire semmibe vesz, szinte csak egy pótléknak tart?

2017. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!