Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ti mit csinálnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit csinálnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Tegnap este nagyon csúnyán összevesztünk a párommal, (nem ez az első eset, de ez volt talán az egyik legdurvább) és sajnos odáig fajult a dolog, hogy lökdösődni kezdtünk, és miután az ajtóban meglökött elestem. Valószínűleg az ajtóban is megüthettem magam, a lényeg, hogy a bal karomon van egy kicsit enyhébb lila folt, ami egy kicsit felvan dagadva. A jobb kezemen a mutatóujjamon is keletkezett egy kisebb seb, de ami a legdurvább az a két térdem. A jobb térdemen van egy horzsolás, a bal pedig tiszta lila. Azóta persze megbeszéltük a problémákat, bár így is nagyon haragszik rám. Azt nem tudja hogy mi történt velem.

Igazából az rossz, hogy már nem csak lelkileg, de lassan már testileg is bánt. Szeretem, de ez már kicsit sok lett.

Ti mit csinálnátok ilyen esetben?


2017. máj. 1. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Elmenekülnék, mert nem akarok bántalamazó kapcsolatban élni, főleg nem ilyen embertel családot alapítani később. Az ilyen fizikai bántalmazások tipikusan egyre durvábbak lesznek az idő előrehaladtával, lépj le, amíg megteheted.
2017. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Na mi lett a másik kérdéssel? Törölték? Arra nem kaptál elég választ? Menj dörömbölj ma is 5 órát az ajtaján, attól tuti rendbe jön minden.
2017. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%

"sajnos odáig fajult a dolog, hogy lökdösődni kezdtünk"

Gondolom, ha ő kezdte volna a lökdösődést, azt írtad volna...

2017. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2. Nem dörömböltem senkinek sem 5 órát az ajtaján!
2017. máj. 1. 19:55
 5/15 A kérdező kommentje:
#3. Sajnos Ő kezdte:(
2017. máj. 1. 19:56
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem csináljatok úgy mintha nem történt volna semmi,rúgjatok be ma is aztán hozzatok össze minimum 4 gyereket.
2017. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Ke@féltek egyet és minden happy lesz! :D Minek kérsz tanácsot,úgysem fogadod meg!

Minden normális ember azt mondja,hogy lépj! Úgysem fogsz!

2017. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#6. Egyikünk sem fogyaszt alkoholt,de tény, hogy bearanyoztad az estémet :D Köszi :D
2017. máj. 1. 20:19
 9/15 Sunshinedoll ***** válasza:
65%
Nekem ez már bőven ez a kategória: [link]
2017. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Igazán nincs mit ,akkor jössz egyel. ;) Majd egyeztetünk.
2017. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!