Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha megszeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha megszeretnétek egy lányt és első szexuális együttlétnél kiderülne hogy hímvesszője van?

Figyelt kérdés
Le tudná ezt győzni a szerelem? Szemet hunynátok ezen? Vagy mi lenne a reakciótok?
2017. júl. 3. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
nem egymást keresnénk az tuti
2017. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Elhánynám magamat, utána jogi lépéseket tennék.
2017. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát le..szo..nám magam, dacára hogy nő vagyok /de igazi!/
2017. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Izé, én aztán nyitott vagyok, meg minden, de eléggé becsapva érezném magam, ha a hölgy, akivel ismerkedek "elfelejtené" közölni, hogy amúgy farka van, és félmeztelenül kéne erre rájönnöm.


Tartson konzervatívnak, de én amolyan hagyományos puncis lányt szeretnék, úgyhogy gondolom igen gyorsan távoznék az életéből, mert úgy sem egymást keressük. Javasolnám neki, hogy a jövőben ezt más elől ne titkolja el, mert nem kizárt, hogy mások erre agresszívan reagálnak majd...

2017. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Valljuk be, hogy ez azért nem túl gyakori. Akikbe én beleszeretek, azokon azért látszik, hogy lányok, és nem fiúk, így nem fordulhat elő, hogy véletlenül fiúba szeretek bele.
2017. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Akinek pénisze van az nem lány/nő. Lehet jogilag megoldhtó, de amúgy nem.
2017. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Bár én lány vagyok, de szerintem eléggé látható valakin, ha eredetileg férfinak született. Hiába szedi a hormonokat, műtteti át magát mindenhol és alakítgatja át a külsejét nőiesre, az arcvonásai és a testalkata akkor is férfias marad, akárhogy szabatja át magát. Legalábbis a magyar transzszexuális nőkön, az ok hogy Thaiföldön nehéz ezt megmondani. Őket már gyerekkoruktól kezdve erre nevelik, kapják a hormonokat, így nem alakulnak ki a férfias külső tulajdonságaik.
2017. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kivéve ha hermafrodita,akkor nem igen látni.
2017. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne!
2017. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb ez lenne a reakció : https://www.youtube.com/watch?v=0YhlmZoLMWU
2017. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!